248 saat sonraları kurtarılan Ölmez’den ilk mesaj

248 saat sonradan kurtarılan Layemut’den evvel mesaj

ANKARA – 6 Gücük Ay haset Kahramanmaraş merkezli depremin peşi sıra 248 saat sonradan enkazdan kurtarılan Aleyna Layemut, “Çok takatli tıpkısı süreçti amma savaş ettim” dedi.

6 Gücük Ay haset Kahramanmaraş merkezli depremin peşi sıra 248 saat sonraları enkazdan kurtarılan Aleyna Ölmez ambulans tayyare ile Ankara’ya getirilmişti. Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde tedavisi devam eden Aleyna Layemut yaşadıklarını ve duygularını anlattı. El tıpkısı süreç olduğunu söyleyen Layemut, “Haddinden Fazla dayanıklı tıpkı süreçti ama savaşım ettim. Caymak istemedim. Sistem çok bindi daha çok ve apotr oldu. Temas öz üzere çok teşekkürname ederim. Bugün sayın cumhurbaşkanımızda ziyarete geldi. Çokça evire çevire tıpkısı histi. İyi ve gelgelli hissettim. Bu kadar bindi çıkılması gür hissettiriyor” ifadelerini kullandı.

Aleyna Ölmez’in teyzesi Güler Esrar ise, “Çok şükür bizde çokça mutluyuz. Bu şekilde aynı serencam beklemiyorduk ama çıkınca bizim içinde bir mucize oldu. Sevinci ve hüznü ayrımsız anda yaşıyoruz. Cenabıhak ömrünü teferruatlı etsin. İlgilenen herkese ve ziyarete mevrut cumhurbaşkanımıza dahi teşekkür ediyoruz. Esenlikle inşallah yürüsün ayaklansın esasen musahabe edelim. Allah yakarış eden herkesten razı olsun” şeklinde konuştu.

Share: