27 almanak hizmet, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

– 27 almanak bakım, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

İZMİR – 27 yıldır keyif alanında kocaman yatırımlara imza atan Bireşim Keyif Hizmetleri, Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak ayraç ismini Medical Point kendisine değiştirdi. Düzenlenen basın toplantısı ile Medical Point Hastaneler Grubu tanıtıldı.

Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılan Bireşim Keyif Hizmetleri, işaret ismini Medical Point olarak tahrif kararı aldı. Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba ve Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Yengi Beken; İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerinin bakir adının Medical Point olarak değiştiğini basın mensupları ile paylaştı. Veysi Kubba, bildirme bodur ahit içerisinde İzmir’e ikinci benzeri hastaneyi açabilme hedeflerinin de olduğunu belirtti.

“10 milyondan aşkın hastaya şifa dağıttık”

Çeyrek Altın asrı çok süredir insanlara felah dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını tamlayan Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Hastaneciliğe bundan kamu 27 sene evvel başladık. 27 yıldır süren hizmet aşkımızla, zaman daha muhteşem benzeri ivmeyle yolculuğa çıkıyoruz. Medical Point adıyla Türkiye’bile yıpranmamış bire bir kadro oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 27 yıldır 10 milyondan fazla hastaya onma dağıttık. Beniz binlerce faaliyetler yaptık ve insanların keyif problemlerini çözme noktasında elimizden gelen hep gayreti gösterdik. Pandemi döneminde dahi canımızı dişimize takarak İzmir ve toprak sağlığına yardım yer önünde çok iri emekler sarfiyat ettik. Bilcümle takım arkadaşlarımızla gelişigüzel canımızı hiçe farzımuhal İzmir ve toprak halkının sağlıklarına hal olma noktasında bilcümle gayretlerimizi göstermiş olduk. Bireşim Esenlik Hizmetleri A.Ş. yerine İzmir hastanemizi, İzmir ve Veli Bölgesinin bildirme iri hastanesi yerine kasılma ettik ve dünyada müracaat tıpkı kompleks olma amacı ile İzmir Iktisat Üniversitesi ile teşrikimesai yaparak tıp fakültesi hastanesi kimliğine kavuştuk. Gelinen noktada, toptan sağlık hizmetlerindeki değişen dinamiklere uygun adına sonsuz kendini yenileyen, geliştiren, kanta dayalı türlü ekseninde sunu kullanılmamış teknolojik imkanları halkımıza sunan afiyet merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz” dedi.

“İzmir tarz olacak”

Bakir tıpkı keyif markasını Türkiye’ye kazandırmanın heyecanın ve mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Kubba, “Bugün bakir benzeri sağlık markasını ülkemize kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bunun üstelik merkezi İzmir olacak. Eskimemiş hastaneler grubu markamız Medical Point ile esenlik hizmetlerine devam etme kararımızı sizlere bildirmekten iftihar duyuyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde hizmet verecek İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerimiz, yerel dinamiklere bütünleşmiş, global bire bir ayraç yolculuğunun İzmir merkezli önceki adımları olacaktır. Toplamda 985 hastalanmış yatağı, 308 doktor kadrosu ve 2 bin 584 çalışanı ile bu hedefe çokça yakınız. 85 bine yakın arsıulusal hasta envanterimizle, keyif turizminde toptan ölçekte tercih sebebiyiz. Antrparantez vakıf üniversiteleri arasında yer fazla yıllık ilmî iz işleyen tababet fakültesi hastanesi olmanın de essah gururunu yaşamaktayız” diye konuştu.

Yıpranmamış esenlik turizmi modeli

Değişimle ait yerine afiyet kadrosunda her değişiklik olmayacağını tamlayan Kubba, “Hem akademik ve eksper doktorlarımız, hem bile tecrübeli çalışanlarımızla ayrımsız şekilde hizmete devam edeceğiz. Hastalarımızın tıbbi bilgilerini özenle korumaya bitmeme edecek ve bakım kalitemizi geliştirerek artıracağız. Yeni markamız ile birlikte yıpranmamış projeleri birlikte hayata geçireceğiz. Dünya Keyif Örgütünün üstelik vurguladığı kadar sürdürülebilir keyif mottosu için esenlik turizmine makul konseptleri birleştiren şok açılımlarımızı giderek sizlerle paylaşacağız. Bunun beraberinde edimsel teknolojik ekipmanlarla donatılmış tamam hastanelerimizde birlikte yatırımlarımıza bitmeme edeceğiz. Az merkezlerde yapılan özellikli tıbbi uygulamaların sayısını artıracağız” sözlerine saha verdi.

Karbon ruhsuz sayrılarevi

“Gezegenin sağlığı eşittir herif sağlığı” mottosuyla yenilenebilir erke ile ilişik yatırımlardan bahseden Kubba, şu bilgileri verdi: “6 ay içinde enerjimizi çevre dostu yenilenebilir erke kaynağından sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede solar yerine zat elektriğimizi üretebilecek yatırımlara başlıyoruz. Bu sayede cıvıltı tüketiminde başarısız karbon bacak izimiz olacak. Bu projemizle Türkiye’üstelik elektriğini zat üreten eşsiz hastanelerden biri olacağız. Hizmet ürettiğimiz seçkin lokasyonda hekim kadrosu, uygulayım bilimi, konfor ve sürdürülebilirlik ile toptan benzeri referans noktası olma şiarını yapı edeceğiz. Değişmeye ve gelişmeye bitmeme edeceğiz. Bu değişimin, alelhusus İzmir özellikle oluşmak için tekmil Türkiye üzere sağlıkta eskimemiş tıpkı girişim olmasını talep ediyor; sağlık ve sağlık turizmi kavramlarına yeni bir husus açıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz. Türkiye’nin yeni afiyet noktası Medical Point’i sizlere gururla sunuyoruz.”

“Türkiye’deki bir tane başvuru hastanesi konumuna geldik”

Cumhuriyetin 100. yılında İzmir Tutum Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi namına evvel mezunlarını vereceklerini ve bundan periferi şişman bahtiyarlık duyduklarını tamlayan Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Zafer Beken birlikte “Hastaneler, hepimiz üzere olmazsa olanaksız. Bunu pandemi döneminde dahi yaşadık. Pandemi ile alay malay bütün dünyada ağırlık tıpkı süreç başladı. Tığ bu kapalı dönemde bile güzeşte sene hastanemizin görüntüleme sistemlerini yıpranmamış kuşak ve sentetik zeka içerek cihazlarla değiştirdik. Dünyanın yeryüzü büyük firmalarından birine Türkiye’deki yegâne başvuru hastanesi konumuna geldik. Bu sentetik zeka destekli hizmetler, hastalarımızın teşhisinde haddinden fazla ciddi bir basit sağlamış oldu. Iyice İzmir’imizin bu kadar sistemlere müstahak olduğunu düşünüyoruz. Bundan ahir süreçte bile teknolojik yerine yenilikleri İzmir ile buluşturmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.

Share: