Açıkyıldız’dan şarkıcı Gülşen’e aksülamel

DÜRÜST Tümen Ardahan suret kaymakamlık başkanı Özgür Açıkyıldız, konser verdiği sırada sahnede imam hatip liselilere müteveccih gider ettiği sözler sebebiyle için soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen’i eleştirdi.

Açıkyıldız, “İmam hatip okullarından martir savcımız Mehmet Akıllıca Kiraz kabil hakkın ve adaletin uğrunda duygusal veren kahramanlar çıkmıştır” dedi.

Açıkyıldız, “Yıllardır ülkemizde galiba bir kitlenin ortamında sakladığı kült düşmanlığı kendine artist diyen aynı terbiyesiz marifetiyle tekrardan dile getirilerek kendini göstermiştir. Yıllardır ülkemizde dini eğitimin kalesi ergin ve Cumhur Reisi çıkaran potansiyelli öğrencilerin eğitim yuvası olan İmam-Dil Cambazı okullarına atılmış bühtan ve müsvedde içeren sözleri süratli kınıyorum. Artist toplumun tekmil değerlerini hazımlı ve toplumun tamamını kucaklayan insanların taşıyacağı bir sıfattır. Anne sapıklık ise sergileyecekleri aynı sanata ve yeteneğe topluluk sıfır kişilerin giydikleri kıyafetler, sergiledikleri vücutlar ve yaptıkları toplumu bölücü açıklamalarla ruzname olma çabalarıdır. Gülşen denen şahsın yaptığı açıklamada bu sapıklığın ayrımsız neticesidir” dedi. – ARDAHAN

Share: