AK Öğür Karabük teşkilatı kentteki yatırımları inceledi

DÜRÜST Fırka Karabük milletvekilleri Topluluk Ünal ve Niyazi Sıra ile YANLIŞSIZ Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, kentte yapımında sonuç aşamaya gelinen ve yapımı tamamlanan yatımları inceledi.

Ünal, Güneş ve Altınöz, yapımı tamamlanacak Beşbinevler ek hastane binası, 200 Evler sentetik çimli düzlük, 4 kulvarlı reviş parkurlu Onur Sahası, yapımı tamamlanan Safranbolu Yenimahalle Eş Sağlığı Merkezi ile 112 ivedili çağrı istasyonu, Safranbolu İlçe Sosyal Asayiş Kurumu ve Martir It Canlı Aslan İlkokulunu müzakere ederek incelemelerde bulundu.

Heyet, inceleme ve ziyaretlerde İl Afiyet Müdürü Ahmet Sarı, İl Milli Terbiye Müdürü Nevzat Deniz Kazı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ateşli Çekinmezlik ile Içtimai Düzenlilik Kurumu İl Müdürü İsmail Yıldırım’dan çalışmalara ilgilendiren bilgi aldı.

Altınöz, 21 yıldır yaptıkları hizmet, ürün ve yatırımlarla konuştuklarını belirterek, Türkiye’de ve Karabük’te seçme projenin, gelişigüzel eserin altında 21 yıldır DOĞRU Tümen’nin imzasının olduğunu kaydetti.

Share: