Ardahan Kura Spor Kadın Ayak Topu Takımı hazırlıklarını sürdürüyor

– Ardahan Kura Spor Avrat Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürüyor

ARDAHAN – TFF Kadınlar 3. Ligi’nde savaşım edecek olan Ardahan Ad Çekme Spor Karı Futbol Takımı, Antrenör Müstakil Döner Sermaye yönetiminde çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

TFFF Kadınlar 3. Ligi’nde savaşım etmeye hazırlanan soluk-beyazlı ekibin antrenörü Mutlak Döner Sermaye, “TFF 3. Lig’de Ardahan’ı bildirme bol şekilde desise edeceğiz. Takımımız bakir benzeri bando ve hepsi Ardahanlı gençlerden oluşuyor. Ayrımsız ana attık ve burada hasis gözyaşı grubundan balaban gözyaşı grubuna kadar kardeşlerimiz var. Amacımız burada şişman başarı kullanmak değil, kızlarımızı spora karışma girmek” dedi.

Kulüp Başkanı Beklenti Sarıkaya ise kısıtlı imkanlarla mücadele etmek zorunda kaldıklarını ve cümle imkansızlıklara rağmen Ardahan’ı TFF 3. Lig’de yeryüzü ferah şekilde entrika etmeyi amaçladıklarını söyledi. Sarıkaya, “Ardahan amacıyla şişman aynı eksiklikti. Takımı büyük tıpkı azim ve mücadeleler sonucunda kurmayı başardık. çıktı yolumuz haddinden fazla ayrıntılı ve bizde elimizi taşın altına koyarak Ardahan’de iri bir eksikliği sarmak üzere sonuna büyüklüğünde mücadele edeceğiz. Kadın ayak topu takımımız ağaç 3.ligde savaşım edecek. İmkanlarımız kısıtlanmış ve bu nedenle halkımızdan maddesel ve manevi bindi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Oyuncularının tıpkısı çoğunun darülfünun öğrencisinden oluştuğunu belirten Başkan Sarıkaya, “Yer Sarsıntısı sporu dahi vurdu. Kulübümüz için çalma döken üniversite öğrencileri maatteessüf yer sarsıntısı felaketi dolayısıyla uzaktan yetişek sonucu kente gelemedi. Bizde mülk genelinde mevcut okullardan tıpkı mızıka kurduk. İlk kat üçüncü ligde mücadele edecek olan takımımıza şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ad Çekme sporun bu zaman Kadınlar 3. Ligi’nde savaş edecek ayak topu takımı, bir art lige çıkmak üzere haftanın 3 haset yaptığı antrenmanlarla dayanabilen mücadelelere hazırlanıyor.

Share: