Ayak Topu: Haftanın programı

Spor Pupa Süper Lig’de sezona 5. hafta, Spor Dip 1. Lig’de 4. hafta maçlarıyla bitmeme edilecek.

TFF 2. Lig’de 2. hafta, TFF 3. Lig’de ise sezonun ilk hafta maçları oynanacak.

Süper Lig’de 5. hafta, bu akşam ezanı saat 21.00’de HangiKredi Ümraniyespor ile Trabzonspor ortada oynanacak karşılaşmayla başlayacak.

Spor Popo 1. Lig’de ise haftanın geçmiş düdüğü bu akşam saat 20.00’de Göztepe- Gençlerbirliği karşılaşmasında çalacak.

Profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

Spor Göt Süper Lig

Bugün:

21.00 HangiKredi Ümraniyespor-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

Ferda:

19.15 Çipo Kol Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Sivas 4 Eylül)

19.15 Medipol Başakşehir-Corendon Alanyaspor (Başakşehir Fatih Anlam)

21.45 Bitexen Giresunspor-Arabam.com Konyaspor (Çotanak)

21.45 Fenerbahçe-Yukatel Kayserispor (Ülker)

4 Ilkgüz Muamele:

19.15 Atakaş Hatayspor- Adana Demirspor (Eskimemiş Hatay)

21.45 Fraport TAV Antalyaspor- Kasımpaşa (Corendon Airlines Otopark Antalya)

21.45 MKE Ankaragücü- Beşiktaş (Eryaman)

5 Eylül Pazartesi:

21.00 Galatasaray- Gaziantep FK (Nef)

Spor Pupa 1. Lig

Bugün:

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)

Erte:

16.30 Tuzlaspor-Erzurumspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

17.00 Bodrumspor- Eyüpspor (Bodrum İlçe)

20.00 Yıpranmamış Malatyaspor- Çaykur Rizespor (Kullanılmamış Malatya)

4 Ilkgüz Münasebet:

16.30 Pendikspor- Boluspor (Pendik)

16.30 Ankara Keçiörengücü- Sakaryaspor (Aktepe)

20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Adanaspor- Altay (Bakir Adana)

5 Eylül Pazartesi:

20.00 Yılport Samsunspor- Manisaspor (Samsun Kullanılmamış 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Beyaz Kadro

Erte:

16.30 Ankaraspor- Menemen FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

4 Eylül Alışveriş:

16.00 Bayburt Özel İdare-Anagold 24Erzincanspor (Bayburt Taze Osman)

16.00 Sivas Belediyespor- Şanlıurfaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

17.00 Esenler Erokspor- Isparta 32 (Esenler Erokspor)

20.00 Tarsus İdman Yurdu-Bitexen Düzcespor (Tarsus İlçe)

20.00 Amed Sportif Ameliyat- Arnavutköy Belediyespor (Diyarbakır)

20.00 Batman Petrolspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Batman Eskimemiş Kent)

20.00 Çorum FK-Somaspor (Çorum Kent)

20.00 Afjet Afyonspor- Bursaspor (Galibiyet)

Kırmızı Takım

Erte:

16.00 1461 Trabzon-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Yomra İlçe)

17.00 Sarıyer-GMG Kastamonuspor (Yusuf Vazıh Öniş)

4 Eylül Alım Satım:

16.00 Pazarspor-İskenderunspor (Veriş İlçe)

16.30 Kırşehir Belediyespor-Kocaelispor (Kırşehir AHİ)

16.30 Serik Belediyespor- Ankara Demirspor (Serik İsmail Oğan)

17.00 Uşakspor-Teco Karacabey Belediyespor (Uşak 1 Ilkgüz)

17.00 Weecoins Kırklarelispor- Adıyaman FK (Kırklareli Atatürk)

20.00 Balıkesirspor-Diyarbekirspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Fethiyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Fethiye İlçe)

20.00 Bucaspor 1928-Etimesgut Belediyespor (Kullanılmamış Buca)

TFF 3. Lig

1. Takım

Ferda:

17.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor- Kalecik FK (Şile)

20.00 Kullanılmamış Mersin Ağacı İdmanyurdu-Amasyaspor (Mersin)

4 Eylül Aksata:

16.00 Bütünleşmiş Solar Elazığspor-1954 Kelkit Belediyespor (Elazığ Doğukent)

16.30 Nevşehir Belediyespor- Karşıyaka (3 Nolu Çim Vadi)

16.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Orak Ayı)

17.00 Şehremaneti Derincespor- Eskişehirspor (Uray Derincespor)

17.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar)

17.00 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Son Teşrin)

20.00 52 Orduspor- Veca 1970 (Bakir Kargaşa)

2. Kol

Erte:

17.00 Ergene Velimeşespor- Eynesil Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk)

17.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Bulvarspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

4 Ilkgüz Alım Satım:

16.00 Gümüşhane Sportif Cerrahi Müdahale-Elazığ Karakoçan (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Orduspor 1967 (Of İlçe)

16.30 Karaman FK- Turgutluspor (Kemal Kaynaş)

16.30 Kırıkkale Balaban Anadoluspor-Alanya Kestelspor (Başpınar)

17.00 Kuşadasıspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Kuşadası Özel Türk)

17.00 Bayrampaşa- Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Sakil Emeç)

3. Grup

Ferda:

16.00 Artvin Hopaspor- Efeler 09 Spor FK (Hopa İlçe)

16.00 Fatsa Belediyespor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Fatsa İlçe)

16.00 Muş 1984 Muşspor- Bergama Belediyespor (Muş Kent)

16.30 Dağ Belediyespor-Erbaaspor (Acı Hasan Doğan)

17.00 Akhisarspor- Arguvan Belediyespor (Spor Küfe Akhisar)

4 Eylül Alım Satım:

16.00 Niğde Küçük Asya FK- Beyoğlu Yeni Çarşı (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

16.30 Devir Holding Çankaya FK- Siirt İl Hususi İdaresi (Osmanlı)

16.30 68 Aksaray Belediyespor-Osmaniyespor FK (Dağılgan)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş)

Share: