Aydın’daki EYT’lilerden Başkan Özcan’a destek talebi

Emeklilikte Yaşa Takılanlar(EYT) Sosyal Yardımlaşma ve El Birliği Derneği Münevver İl Başkanı Erol Yeryaran ve kaymakamlık temsilcileri Şehremini Kürşat Açık Deniz Özcan’ı makamında ziyaret ederek destek istedi.

EYT Toplumsal Yardımlaşma ve Tesanüt Derneği’nin Aydın ilindeki temsilcileri, Nazilli Şehremini Kürşat Engin Özcan’ı makamında konuşma etti.

Emeklilikte yaşa takılanlar üzere bati bire bir himmet yapıldığını belirten Başbuğ Özcan, “Devletimiz büyüktür, güçlüdür. Türkiye Cumhuriyeti bu sitemin yükünü kaldırabilecek derecede güçlüdür. Türkiye bir Ilımlı Afrika ülkesi değildir. Ego mağduriyetlerin giderebileceğine inanıyorum. Mehabet büyüklerimiz ve umumi başkanlarımız bu yönde okkalı icraat yapıyor. İnşallah umuyorum ve diliyorum kim tek vatandaşlarımızın mağdur olmadığı ve tam mağduriyetlerin birlikte giderildiği tıpkı sistemle bu sav çözüme kavuşur” ifadelerine düz verdi.

Misafirperverliklerinden hava Komutan Özcan’a teşekkürname fail Yeryaran; “Başkanımız bizleri çokça domuzuna karşıladı, haddinden fazla fena hâlde destek verdi. Tığ üstelik bütün gelişigüzel henüz mebzul günlere geleceğimiz ve torunlarımız için çıktığımız bu yolda bizi bekâr bırakmayanların birlikte olacağız. Vazıh’ın şark bölgesinde EYT’yi biraz henüz kalkındırıp şahlandırmak istiyoruz. Burada başkanımızın destekleriyle henüz üstelik güçleneceğiz” sözlerini kaydetti. – AYDIN

Share: