BAL ekibi Didim’e bahir molası

Bölgesel Mektep Çocuğu tomar ekiplerinden Didim Belediyespor, yeni mevsim hazırlıkları mecmu hızıyla sürdürürken, teknik yıldız bilimi ve futbolcular havza turu ile egzersiz yorgunluğunu attı.

Bu zaman Lehçe Müptedi ligde uğraş edecek olan Didim Belediyespor eskimemiş sezon hazırlıklarını Antrenör Ayhan Şans nezdinde özlük tesislerinde sürdürüyor. Koruyucu antrenörler Mehmet Özdemir ve Mustafa Yağcı’nın direktifleri ile günde koşa antrenman yapan gökçe beyazlı grup, hazırlıklarına mıntıka turuyla mesafe verdi. Didim’de bölge sahibi Uca Fazilet’in misafiri olarak semavi beyazlı kafile akşam saatlerinde bölge turuna çıktı. Altınkum’dan denize açılan gökçe beyazlı kafile Didim açıklarında bölge ile gezinti yaptı, denize giren futbolcular idman yorgunluğunu attı.

Didim Belediyespor Pakt Başkanı Hedef Küçüker yıpranmamış mevsim hazırlıklarını mesafe vermeden sürdürdüklerini anlatım ederek “Zaman hazırlıklarını özlük tesislerimizde sürdüreceğiz. Günde çift antrenman yaparak lige hazırlanıyoruz. Morallerimiz ve keyfimiz durumunda; futbolcularımız ve maharet heyetimiz amacıyla gelişmemiş ayrımsız koyuverme verdik ve tekne turuyla iyice bire bir akşam ezanı geçirdik. Bu noktada bizlere destek olan Büyük Fazilet bey’e şahsım ve kulübüm hesabına teşekkür ediyorum” dedi. – AYDIN

Share: