Balıkesir’de kafede otururken otomobilin çarptığı 4 yaşama yaralandı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde kafede oturdukları sırada otomobilin çarptığı 4 emanet yaralandı.

Ö.K.Y. idaresindeki 10 ACU 88 plakalı makine, Halas Caddesi’nde tutkun aksata yeri karşısındaki virajda park yeri halindeki bir motosiklete çarptı.

İyice yavaşladıktan bilahare baştan hareket fail vesile, unlu mamul satışı yapılan kafenin önündeki cisim tenteli alanda masada oturanlar ve bu gelişim yerinin camına çarparak durabildi.

İhbar konusunda kafedeki 4 kişinin yaralandığı olay namına esenlik ve polis güçleri ekipleri gönderme edildi.

Yaralılardan 2’si ayakta tedavi edildi. Bandırma Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesine götürülen ayrıksı 2 kişinin ise esenlik durumunun mebzul olduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarından Şanlı Yeşiloğlu, gazetecilere, otomobilin üzerlerine geldiğini son anda görüp süratle çekildiğini, kaçmasa aracın altında kalacağını söyledi.

İş yeri çalışanlarından Okumuş Özkan birlikte kısa süre ilk kafenin önündeki masalarda öğrencilerin dahi bulunduğunu belirterek, “Onlar olsaydı arz birkaç 5-6 kişiyi altına alabilirdi. Burada oturan vatandaşlar üstelik husus kırıldığı üzere kurtuldular. Açkı masaya vurunca pencere ve konu arasında kaldılar. Içki ve kapının kırılmasıyla kurtuldular.” dedi.

Share: