Başbuğ Yaşar veriş esnafını görüşme etti

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Sadık Pazar yerini müzakere etti. Pazarcı esnafına kırnak işlemler dileyen ve esnafın taleplerini dinleyen Yaşar, münasebet alışverişi yapan vatandaşlarla dostane edip bir yandan dahi alışveriş yaptı.

Pespaye esnafın ülkenin lokomotifi olduğunu vurgulayan Başbuğ Yaşar, “Ülkede bildirme balaban istihdamı amiyane esnaf oluşturuyor. Amiyane esnafımıza ehil geçmek bizlerin birincil görevidir. Belediye bir hizmet kurumudur. sıkça halkımızı ve siz esnafımızı mülakat edip, dertlerini dinleyip; simultane çözüm üretiyoruz. Yenimahalle halkı temas şeyin arz iyisini hak ediyor. İlçemizde yürüttüğümüz çalışmalarımızı halkımızın rüçhan ihtiyaçlarına bakarak belirliyoruz. Vatandaşlarımızla el ele verip, bu şehri güzelleştiriyor, sorunlarını çözüyoruz. Bugün birlikte bu hedef doğrultusunda pazarcı esnafımızın arasındayız. Vatandaşlarımızla ve siz esnafımızla alay malay ahali ele vererek bilcümle eksiklikleri gidereceğiz” dedi.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlar birlikte kendilerini sıkça mülakat fail ve kendilerinin isteklerini dinleyen Yaşar’a bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. – ANKARA

Share: