Başmuallim Turan İncirliova ve Koçarlı’da vatandaşlarla buluştu

Aydınlık Sülale ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan, İncirliova ve Koçarlı ilçelerinde zihayat vatandaşları mülakat ederek sav ve taleplerini dinledi.

Işıklı Ocak ve Içtimai Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Son yerine Müdür Turan, İncirliova ve Koçarlı ilçelerinde cıvıl cıvıl ve Sülale ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hizmet modellerinden yararlanan aileler ile bire bir araya geldi. Gönülden bir ortamda güzeşte ziyaretlerde İl Müdürü Turan, çocuklara de çeşitli hediyeler vererek sevindirdi. Vatandaşlarla artağan verimli ahbapça ederek ülkü ve taleplerini dinleyen Turan’a vatandaşlar ziyaretlerinden etraf teşekkürname etti.

Ziyaretler ile ilgili Ziyalı Karı ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl Müdürümüz Ömer Turan, İncirliova ve Koçarlı ilçelerimizde Bakanlığımızın hizmet modellerinden yararlanan ailelerimizi mülakat ederek hasbihal ettiler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Yoğunluk Kederli Hanımefendinin selamlarını ileterek devletin mecmu kademeleri ile yanlarında olduğumuzu belirtti” ifadeleri kayran aldı. – AYDIN

Share: