BEYLİKDÜZÜ’NDE YOLLAR GÖLE DÖNDÜ: ÇÖKEN YOLA PIKAP DÜŞTÜ

BEYLİKDÜZÜ’nde, İSKİ’nin himmet yaptığı yolun çökmesi sonucu ayrımsız pikap içine düştü. Olay, saat 12.30 sıralarında Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Bayraklı Caddesi yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Yasin Türkoğlu idaresindeki 34 RYS 30 möble taşıyan pikap, İSKİ’nin mesai yaptığı yolun çökmesi sonucu içine düştü. Kazada şans eseri yaralanan olmadı. Çukura sakıt pikap, fenomen namına çağrılan kepçe yardımı ile çıkarıldı. Kamyonette hasar oluşurken, yolun iri aynı kısmında çökme meydana geldi.

“CIVAR TEK MEŞGUL DÜŞTÜ”

Yaşadığı kazayı anlatan Yasin Türkoğlu, “Biz, montaj fora etmek amacıyla müşterimize geliyorduk. Kat dümdüzdü. çabucak yöre teker kirci düştü. Mıcırın hemen üzerini kapatmışlar. Altında rastgele şey bulunmayan. Kanalizasyonun değirmi taşları ile kapatılmamış. Tığ altının mahmul olacağını düşündük. Polis tutanağı tutuldu. Bu bahis üzerine şikayetçi olacağım” dedi.

Görüntü dökümü: -Kaymakamlık sonrası Yasin Türkoğlu’nun cep telefonu kamerasından kaydettiği görüntüler-Aracın çukurdaki durumu-Aracın düştüğü oyuntu-Ara Bulucu emisyon çalışmaları-Kamyonetin kepçe ile çıkartılması-Yasin Türkoğlu ile röp-Umumi ve tafsilat görüntüler

– İstanbul

Share: