Boluspor, Altaş Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Spor Makat 1. Grup takımlarından Boluspor, 14 Ekim’dahi evlerinde ağırlayacakları Altaş Denizlispor maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Kulübün Karaçayır Mahallesi’ndeki tesislerinde gerçekleşen antrenmana koşuyla başlayan al-beyazlılar, elan sonra 5’e 2 heyetiyle selp çalışması yaptı. Teknik Yönetmen Sait Karafırtınalar koordinesinde tahminî 1,5 saat süren egzersiz, nısıf sahada koşa kale maçla tamamlandı.

Antrenman sırasında gazetecilere izah yapan Karafırtınalar, Altaş Denizlispor maçının hem kendileri hem de rakipleri için çokça kocaman olduğunu söyledi.

Denizli ekibinin ast sıralardan sıyrılmak istediğini anlatan Karafırtınalar, “Biz dahi eğin sıralarda yaşamak amacıyla uğraş edeceğiz. İçeride 2 seferdir berabere kalıyoruz. Bunu galibiyetle süslememiz geçişsiz. İyi uğraş ediyoruz, pozisyonlara giriyoruz ama Denizli maçını kazanıp ilk 3’ün içerisinde kayran almak istiyoruz.” dedi.

Karafırtınalar, Altaş Denizlispor maçının baskı geçeceğini tabir ederek, şunları söyledi:

“Şu an Denizli amacıyla münteha benzeri madde namevcut. 2 puanları var ama üstlerindekinin 3, onun üstündekinin dahi 5 puanı var. 1 maç kazandıkları devir pahal bölgeden çıkacaklar. Denizlispor amacıyla loda ihtimal dahi kullanılmamış başlıyor. Belki bile içeride ligin yer pres maçını oynayacağız. Küçümseyecek ya da rakip seçecek kadar tıpkı durumumuz yok. Seçkin karşılaşma bizim üzere bitiş havasında. Bu maç birlikte öyle olacak.”

Cezalı oyuncuları olmadığını ancak kayırıcı adalesinde ikinci yarık olan Gökhan Alsan ile gribal enfeksiyonu bulunan Guy Lucien Michel Landel’in antrenmanlara katılamadığını nâkil Karafırtınalar, Landel’in pik çıkabileceğini bildirdi.

Share: