Boşanma aşamasında olduğu karısını adliye önünde defaatle bıçakladı

Boşanma aşamasında olduğu karısını adliye uğrunda tekraren bıçakladı

25 yaşındaki tendürüst karı ağır sıklet yaralandı

SAKARYA Sakarya Türe Sarayı mevkiinde mevcut plaza önünde kocası, boşanma aşamasında oldukları ve benzeri süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen 25 yaşındaki karısını yüz kere bıçaklayarak tehlikeli yaraladı. Eşini yaralayan eş, yanlışlık aleti ile alay malay yakalanarak gözaltına alındı.

Fenomen, Adapazarı ilçesi 15 Orak Ayı Camili Mahallesi’nde kâin adliye binası karşısında bulunan iş merkezi mevkiinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, metrukiyet aşamasında oldukları ve bire bir süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen E.B. ile Ş.B. davaları üzere adliyeye geldi. Adliye binası karşısında kâin bir işletmede oturan karısı ile karşılaşan koca E.B., 25 yaşındaki Ş.B.’yi 4-5 ayrı yerinden bıçaklayarak okkalı yaraladı. Karısını bıçaklayan zat, adliyede görevli polis güçleri ekiplerince cürüm aleti ile birlikte yakalanarak süreduran ağıl getirildi. Bölgeye irsal edilen sağlık ekiplerince önce müdahalesi yapılan ve durumunun sakil olduğu öğrenilen tüvana karı ise Yenikent Şevket Hastanesine kaldırıldı.

Olayda kullandığı bıçakla gelişigüzel yakalanan ve gözaltına alınan şahsın Güvenlik Bölüm Müdürlüğündeki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Öte yandan, olayın süratle çekilen görüntülerde ise şahsın gözaltına alındığı anlar ve çevredeki farklı kadınların yaşanan olaya gösterdiği tepkiler düzlük aldı.Share: