Büyükşehir’den İhale

Kayseri Büyükşehir Belediyesi marifetiyle şehrin muhtelif yerlerinde kâin toplam 12 skor yer hem ‘Bulutsuz Öneri Usulü’ hem da ‘Bağlı Öneri Usulü’ tenkis ile değişik satışa çıkarılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ilgili olan Melikgazi ve Kocasinan’birlikte 5 ticaret, 2 hane, 1 siktirici endüstri arsası almak üzere hep 8 adet arsa Vazıh Teklif Usulü tenkis ile ayrı ayrı satışa çıkarılırken, gene Melikgazi ve Kocasinan’dahi mevcut 1 tecim, 1 sanayi, 1 adi sanayi, 1 ev arsası girmek amacıyla toplanmış 4 adet yer ise Vabeste Teklif Usulü eksiltme ile ayrı ayrı satışa sunuluyor. Satışa çıkarılan her iki ihalenin tarihi 23 Ağustos 2022 Salı haset namına belirlenirken, Melikgazi ve Kocasinan’daki 8 skor yer ihalesi saat 14.15’te, Melikgazi ve Kocasinan’üstelik mevcut 4 sayı arsanın ihalesi ise saat 14.00’te yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Alt Kurul Salonu’nda gerçekleşecek iki eksiltme amacıyla serencam müracaat, 23 Ağustos 2022 Salı haset ihale saatinden ilk kendisine belirlenirken, ihaleye süzülmek isteyen vatandaşlar üstelik müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Büro Müdürlüğü’ne yapabilecek. – KAYSERİ

Share: