Çağla ile Yeni Bire Bir Dönem” Bakir Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana gelecek programın bakir sezonunda; ilk kez tanıdık yahut bulunmaz rastlanan hastalıklardan muzdarip kişiler, alanında eksper doktorlarla buluşacak ve doktorlar tecrübelerini paylaşacaklar. Bir zamanda sorunlarına çözüm arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve sinema dünyasının yüzü sıcak isimlerinin misafir olacağı “Çağla ile Yeni Bir Çağ”de maruf isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, dörtköşe sohbetler tek muallel olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Ünlü modacıların dahi mihman olacağı programda, birbirinden hazır kombinler yapılacak, izleyenler “Günlük hayatta elbette elan şık olunur? Nereye giderken ne giyilmeli? Hangi elvan hani renklerle daha ahenktar tamam?” kabilinden birçok sorunun cevaplarını bulabilecekleri kadar, modaya dayalı mefret tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Ünlü Dekorasyon ve Kafasız Inkılap Uzmanı Ebru Ener değme hafta programa konuk olup, bağan bütçeyle izleyenlerin evlerine zarafet katacak icraat yapacak, evlerinde sevmedikleri seçme eşyayı bittabi yıpranmamış ve istedikleri ağıl getirebileceklerini kullanışlı aynı şekilde gösterecek.

ENERJİ MEŞGUL SABAHLARDA MÜLAKAT ZAMANI!

HAFTA IÇI seçkin bölüm saat 10.45’te deli dolu yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata birçok laf FOX ekranlarında olacak. Programın kalburüstü sunucusu Çağla Şıkel, düşkünlük edilen yekpare soruları ehlihibre konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere misafir olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Yeni Tıpkı Dönüş”, bakir bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 bakımından hafta içi herhangi bir çağ aktif yayınla baştan FOX’ta.

Share: