CHP Heyeti Tepebaşı’nda Türkiye’nin İlk Aptal Site Projesini İnceledi

Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’da önce ve biricik olma özelliği haiz, birinci nesil uslu site projesi Remourban’ın aplikasyon alanı Melih Çarpışma Yaşam Köyü’nü durumunda inceleyici TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Mebus Haydar Akaret, CHP Kadro Başkanvekili ve Sakarya Saylav Açık Deniz Özkoç ile CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, kudretli çalışmalarından kıran Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı kutlama etti.

TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Saylav Haydar Akaret, CHP Kol Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın konuğu kendisine Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini durumunda gördü. CHP Eskişehir Saylav Utku Çakırözer ve Eskişehir Büyükşehir Şehremini Yılmaz Büyükerşen’in da katıldığı ziyarette Ataç, konuklarına merkezleri tanıttı.

BİRİMLERİ İNCELEDİLER

Konuklar önceki adına birinci sulp Türkiye’deki önce ve biricik çokbilmiş şehir projesi olan Remourban’ın uygulama alanı olan Melih Çekişme Dirim Köyü’nde düzlük düzlük birimleri inceledi. İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Spekülasyon Atölyesi’ni, Fizyoterapi ve Iyileştirme Merkezi’ni ve Alzheimer Konuk Evi’ni konuşma fail mihman yıldız bilimi daha bilahare Zorlu Özöğüt Yaşam Merkezi ile Tepebaşı Belediyesi’nin pandemiden hava yaşamını yitiren sağlık çalışanlarının isimlerini ölümsüzleştirmek için hayata geçirdiği ‘Varlığınız Sağlığımız Anıtı’nı dahi durumunda gördü.

Ataç proje ve çalışmalara ait bilgiler aktarırken, arsıulusal düzeyde Türkiye’ye ilk kez kazandırılan ödüllerden dahi bahsetti. Konukları de çalışmalarından ötürü Ataç’ı kutlama ederken, başarılarının devamını diledi.

Share: