CHP lideri Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle ilgi çekici zahmetli başkomiser: Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor! Kılıçdaroğlu’na benzemekten kurum duyuyorum

Ankara’ya her gittiğinde gören kâh şehremaneti çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan kıvançlı olduğunu söylüyor. Türk Polis Güçleri Teşkilatı’nda 30 sene çalışkan görev özne zahmetli başkomiser Piroğlu, gününün şişman bölümünü oğluna ilgili oto galeride geçiriyor. Çay içmeyi çok sevdiği kadar zaman zaman eline aldığı sazını bile çalmaktan afiyet alıyor.

“KARDEŞİ BENİM BÜYÜKLÜĞÜNDE BENZEMİYOR”

Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını tamlayan 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim kadar benzemiyor. Ego üstelik benzetiyorum. Kendimi televizyona çıkma kadar hissediyorum. Benzemekten kurum duyuyorum” dedi.

“TORUNUM EGO SANMIŞ”

Ankara’de göveri haline gittiğinde girişte kendisini gören düzenlilik görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günlük hayatta çokça sayıda kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan evli ve 3 çocuk, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ben Kemal Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Yeniden bile ışık çektirmek istiyorlar. Çorum’üstelik miting için Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ben sanmış. ‘Dedemin resimlerini sebep astılar?’ diye sormuş” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI ÇIKTI

Aynı zamanda İYİ Parti Amasya İl Komutan Yardımcısı olan Piroğlu, Reisicumhur adaylarını Teşrinievvel ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına çekinmek duyacaklarına değindi. 22 almanak komşusu Kasıt Özdemir dahi Piroğlu’nu gelişigüzel gördüğünde Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: