Dardanel’in lokanta zinciri franchising ile büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, balık fast food restoranı ‘I Love Fish’, franchising sistemiyle mevki genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Sürdürülebilir istihsal faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu eksiksiz kategorilerde lider olan Dardanel; balık ve bahir ürünlerini yeryüzü kazançlı ve hızlı şekilde açık kitlelere ulaştırmak amacıyla I Love Fish konseptini geçtiğimiz yıl hayata geçirdi. Dardanel’in yeryüzü kullanılmamış aşçı zinciri I Love Fish; İstanbul Beşiktaş Çarşı, Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. I Love Fish konsepti demincek franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

GİRİŞİMCİLERE, KENDİ ALANINDA RAKİPSİZ BİR İŞE YATIRIM YAPMA İMKANI

Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilişik açıklamasında, “Hem Türkiye’bile serbest kitlelere ulaşacak hem de cemi dünyaya ihraç edebileceğimiz aynı konsept yarattık. Kül girişimcilere, zat alanında rakipsiz tıpkısı işe yatırım ika imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya düzenlemek” dedi.

Dardanel, Türkiye’nin her durumunda I Love Fish franchise’ı boşaltmak isteyen yatırımcılara; bellik gücü, eksper eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına ulaşan dağıtım geri hizmet ağıyla bindi oluyor.

Iştirak; inovatif yaklaşımıyla balık ve bahir ürünlerini sunma kullanılmamış konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini elan ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini müzayede misyonuyla pazardaki muvazeneli büyümesini da sürdürüyor.

Share: