Didimli genç sporculara tişört sürprizi

Vazıh Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Işıklı’birlikte hesaplı GSB Spor Okulları, 21 değişik branşı ile gençlere sporu sevdirmeye bitmeme ederken, Didim’dahi spor okulu öğrencisi dinç sporculara tişört dağıtıldı.

Cahillik ve Spor Bakanlığı yoluyla gelişigüzel yıl 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Belirgin Spor Okulları yaz döneminde faaliyetlerine ivinti kesmeden sürdürüyor. Münevver’de birlikte 21 değişik branşta verilen eğitimler uzman antrenörler eşliğinde gerçekleştirilirken, Entelektüel Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü eliyle 17 ilçede planlı 5-18 gözyaşı aralığındaki çocuk ve gençlerin bilişsel ve sportif gelişimleri ile sosyalleşmelerine yardım sağlayarak yeteneklerini ortaya çakozlamak için sportif kurslar verilmeye bitmeme ediyor.

Bu çerçevede Didim ilçesinde spor okullarına mevrut tendürüst sporcular de voleyboldan basketbola büyüklüğünde bir nice spor branşında eğitimlerini alırken, Didim Deneyimsizlik ve Spor İlçe Müdürlüğü marifetiyle sporculara tişört sürprizi yapıldı. Dinç sporcuların antrenmanlarına katılan Didim Cahillik ve Spor İlçe Müdürü Zekâ Kurucu, yaz okulu tişörtlerini öğrencilere dağıttı.

Yaz aylarında öğrencilerin spor okullarında tınlamalı ilk kânun geçirmeye bitmeme ettiklerini anlatım eden Kurucu; “Yaz ayında deli dolu olmaya bitmeme. GSB Spor Okulları’nda ayrımlı branşlarda devam fail ücretsiz eğitimlerimiz ile ati nesillerimiz uyumlu ve eli nimetli fasıla geçirmeye devam ediyorlar. Bizler da sporcularımızın bu mutlu ve düzenli antrenmanlarına kuma olduk. Yaz Okulu tişörtlerimizi dağıttık. Desteklerinden muhit sponsorlarımıza de teşekkürname ederiz” dedi. – AYDIN

Share: