Dinamit Sakarya, bini fazla sportmen beyninde birinci oldu

Türkiye Bisiklet Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Korkunç Sakarya, İzmir’birlikte planlı ve bin 113 sporcunun yarıştığı çiftteker yarışında bir numara oldu.

Bu yıl İzmir’bile ikincisi planlı ve sakil bağ gören velespit yarışına, 120’si kadın görünmek amacıyla bin 113 sportmen katıldı. Berenarı dörtköşe olduğu kadar metin birlikte güzeşte yarışı Türkiye Derrace Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Hırslı Sakarya kazandı. 1113 sportmen arasından final çizgisine evvel gelmenin sevincini ruhlu Sakarya, mutluluğunu arkadaşları ile paylaşarak kutladı.

Geçtiğimiz günlerde dahi Ankara’daki yarışı birinci tümler Şiddetli Sakarya, İzmir’deki yarışma için şöyle konuştu;

“Bu yıl ikincisi planlı ve bisiklet camiasından şişman bağlam gören İzmir’dahi düzenlenen derrace yarışına 120’si eş 1113 sporcuyla gerçekleştirildi. Kilolu iştirak oranı ve hızlı, teknik bir parkur olmasıyla öne çıkan yarışta kategorimde bir numara kalkmak şanlı ve mutluluk verici. Eskişehir’in cılız havasından İzmir’in yaşlı havasında rekabet etmek ekstra mukavim olduğunu söyleyebilirim. Etkinliği düzenleyen herkese ve rakiplerime teşekkür ederim.” – ESKİŞEHİR

Share: