DOĞRU Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Açıklaması

SELIM Tümen Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Altıeylül ve Karesi İlçe Teşkilatlarını mülakat ederek teşekkürname etti.

DÜRÜST Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran; Havran, Edremit, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, Bigadiç ve Sındırgı İlçe Teşkilatlarına teşekkürname ziyaretlerinin ardından babasının rahatsızlığı zımnında meydanlık verdiği ziyaretlerine Altıeylül ve Karesi İlçe Teşkilatlarına ayrı ayrı ziyaretlerde bulundu. DOĞRU Öğür Altıeylül İlçe Teşkilatı ile Abdülhamit Eğlek Dirim ve Hareket Merkezi’nde, AK Parti Karesi Teşkilatı ile da Karesi Salih Tozan Kültür Merkezi’nde ayrımsız araya gelen YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ziyaretlerde Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingle ait teşekkürname tablosunu armağan etti.

“Tığ bu işe umu verdik ve DÜRÜST Parti 2023 seçimlerinde gene kazanacak”

2023 seçimlerine kadar teşkilatlar olarak bunaltıcı bir şekilde çalışmaya bitmeme ettiklerini belirten SELIM Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Miting öncesi ve sonrası ile teşkilat içi yüz yüze organ çalışmaları, Yıpranmamış Unsur çalışmaları ve Kasa bazlı evre ziyaretleri üzerine değerlendirmelerde bulundu. Komutan Başaran konuşmasında; “Biz bu işe gönül verdik. Tanrı talih ederse kullanılmamış Türkiye Yüzyılı’birlikte 2023 hedefimize ulaşana kadar de bitmeme edeceğiz. İlçe Teşkilatlarımızı niçin konuşma ediyoruz, düpedüz çok pir benzeri hikâye yaşadık. 8 Teşrinievvel Cumartesi haset Balıkesir’bile Cumhurbaşkanımızı yüzümüzün akıyla ve heyecanlı bire bir şekilde ağırladık. Miting hazırlıklarımızı, SELIM Öğür Teşkilatlar yerine yer teferruatlı ayrıntısına kadar bilcümle gelişigüzel değerlendirdik ve kalburüstü olduk. Cumhurbaşkanımız defalarca kez Balıkesir Mitinginden duyduğu sevinme seçme platformda dile getirdi. Bu uzanım teşkilatlar yerine bizi ziyadesiyle memnun etti. Demin büyük olan madde şu. 2023 seçimlerine gidiyoruz ve az bir müddet kaldı. Seçkin çalışmamızın olumlu sonuçlarının olması üzere bilcümle gelişigüzel azami seviyede mücahede göstereceğiz. Onun için bile tekmil teşkilatlar olarak düzenlenen çalışacağız, disiplinli çalışacağız, sonuçları değerlendirip fire kaldığımız kayran varsa orayı tamamlayacağız. Kusurlu yaptığımız bir düzlük varsa orayı düzelteceğiz.

Önemli olan, 2023’te seçim geldiğinde, onun akşamı veya devrisi günü bu mitingin arkası sıra yaşadığımız mutluluğu, istem rahatlığını yaşayabilelim. Cumhurbaşkanımız gene güzel olsun. YANLIŞSIZ Fırka milletvekilleri mecliste tam sayıya başarmış olsun. Türkiye’mizin geleceğinde, Türkiye Yüzyılı’nda 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürümesi noktasında gereken yatırımları bile yapabilelim. Elhamdülillah miting bu noktada bizim amacıyla hem mesai imkanı, hem üstelik çalışırken yaptığımız işlerin metin yürümesini elde etmek açısından çok büyük tıpkı avantaj oldu. Adamakıllı aynı düzentileme neticesinde mitingimizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’imize yakışan, değer tıpkısı şekilde; hem AK Teşkilatlar adına, hem birlikte Balıkesirliler yerine karşıladık, ağırladık ve hasretimizi giderdik. Bunda herkesin karşı teri, emeği var. Ben hepinize içtenlikle teşekkürname ediyorum. Bu ziyaretlerimizi de teşekkürname ziyareti adı altında yapıyoruz. Bugüne hatırat olsun diye teşkilatımıza bir levha dürü ediyoruz. Bu konuda sizlere, sizler nezdinde de yekpare kuruluş mensuplarımıza, hemşehrilerimize çok çokça teşekkürname ediyorum” dedi.

“karşı karşıya unsur ziyareti ve eskimemiş unsur çalışmaları” aralıksız bitmeme ediyor

DÜRÜST Fırka Balıkesir Teşkilatı kendisine 150 bini aşan üyemizi “Karşı Karşıya Ülfet” programı çerçevesinde müzakere ettiklerinin altını çizen DÜRÜST Tümen İl Başkanı Başaran, konuşmasını şöyle bitmeme etti.

“Bağımlı bu şalter ile Genel Kalıp Teşkilat Başkanlığımızın bizlere duyurduğu ‘yüz yüze üyelerimizi ülfet’ ederek musahabe programız devam ediyor ve bu ayın sonuna büyüklüğünde bitireceğiz inşallah. Tam kaymakamlık Teşkilatlarımız bu konuda kırcı meşbu çokça yavaş benzeri çalışmayla yekpare üyelerimizi müzakere edip karşı karşıya görüşmelerimizi yapıyor. Teşkilat mensuplarımızın 3 kademesi, mahalle başkanlarımız, kasa başkanlarımız, sakınım ve kerim yönetimlerimizle hep üyelerimizi müteveccih biricik tek ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. İnşallah musahabe edilmedik on paralık kimse kalmayacak. Ana olan, aslolan şu. Ziyaretlerimizdeki esas amacımız üyelerimizle koçuşmak. 2023 hedefimize gönüllerimizi bir ederek üşüşmek. Bu emek yapılırken, yıpranmamış unsur noktasında üstelik üyelerimizin referanslarını alıyoruz ve bu konuda birlikte çalışmamızı yapıyoruz. Çatlak ayı böylecene kamu ilçelerimizde, tüm üyelerimizi ziyaret etmiş ve kullanılmamış üye kayıtlarımızı yapmış olacağız. İl Başkanlığımız ve İlçe Teşkilatlarımızın koordinasyonun üstelik gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde üyelerimizi dinleyerek, onların önerilerini ve eleştirilerini dikkate alarak, çalışmalarımızı ona göre yönlendireceğiz. Böylece haddinden fazla elan cıvıl cıvıl, haddinden fazla daha etkin tıpkısı kuruluş yapısına kavuşmuş olacağız. Alay Malay hem rahmet vardır, hem artağanlık vardır. İnşallah 2023 seçimlerine tüvana benzeri şekilde hazırlanıp, Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğiz, partimizi yine kudret yapacağız. Sahada giderek varlığımızı hissettireceğiz. Hepimizin, Cumhurbaşkanımızın bir vekili yerine üzerimize düşeni ziyadesiyle namına getireceğimize ego inanıyorum. Bu şeb buraya geldiğiniz için ben yeniden hepinize değişik teşekkürname ediyorum” dedi.

DOĞRU Parti İl Başkanı Başaran’ın kaymakamlık ziyaretlerine; İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Yönetimi, İlçe Koordinatörleri, Altıeylül Belediye Reisi Hasan Avcı, Karesi Belediye Reisi Dinçer Orkan, AK Öğür Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Adamcıl, SELIM Fırka Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrat ve Bilgisizlik Kolları Başkanları ve Mahalle Başkanları ile Belediye Divan Üyeleri katıldı. – BALIKESİR

Share: