DOĞRU Parti’li Müfrit: “Mersin’in gelişmesi için çalışmaları sürdürüyoruz”

SELIM Fırka Mersin Mebus Mehabetli Halk Begayet, Sazak’in gelişmesi ve büyümesi için rasyonalist ve vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt veren projelerle çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Sivri, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Mersin- Tarsus Tevhit Sanayi Bölgesi otoyolu angajman kavşağının açıldığını hatırlattı.

Tamamlanan kavşakla akaryakıttan 72 milyon lira tasarruf edileceğini, karbon salınımının 6 bin 527 ton azalacağını söyleyen Ötede, proje kapsamında 9,5 kilometre uzunluğundaki ikinci kısmın yapım çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.

İkinci kısmın tamamlanmasıyla Tarsus-Adana- Gaziantep Otoyolu, Mersin-Tarsus Organize Endüstri Bölgesi ve D400 Mehabet Yolu ortada efdal standartlı yol ağının kuruluş edileceğini tabir fail Ekstrem, böylece günde averaj 24 bin 230 aracın geçtiği D400 Fehamet Yolu üzerindeki trafik yükünün azalacağını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde im ve bakım siyasetiyle memleketin beherglas noktasında vatandaşlara bakım etmeyi sürdürdüklerini tamlayan Baş Döndürücü, “Sazak’in gelişmesi ve büyümesi için rasyonalist ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren projelerle üstelik çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Share: