DÜRÜST Parti Muğla’da ayrımsız ayda 30 bin basamak ziyareti gerçekleştirecek

SELIM Parti Muğla il Başkanı Aşama Mete, teşkilatlarının aynı ayda 30 bin hane ziyareti gerçekleştireceğini bildirdi.

Mete, gazetecilere, kuruluşundan bu yana gelişigüzel ant milletinin birlikte olan partilerinin, bulduğu her fırsatta milletin derdini dinlediğini, hal uydurmak için seferber olduğunu, milletin dahi girdikleri seçkin seçimde partilerine desteğini yinelediğini kaydetti.

Kısa süre evvel diyar ve kaymakamlık teşkilatlarıyla toplamda 3 bin haneyi mülakat ettiklerini anlatan Mete, “Çaldığımız gelişigüzel kapıdan bizleri güler yüzle karşılayan vatandaşlarımızla karşılaştık. Kendilerine bu şalter ile bir defa henüz teşekkürname ediyorum. İl Başkanlığı yerine yeni aynı düzentileme başlatarak daha çok vatandaşımıza mihman almak istedik. 30 günde 30 bin evre ve 100 bin arzu söylemiyle yeniden yollara düşeceğiz.” dedi.

Adım Mete, fırka teşkilatları yerine Muğla’da 100 bin kişiyle karşı karşıya görüşmeyi hedeflediklerini, ziyaretlerle tıpkısı zamanda Muğlalı hemşerilerin temenni ve sorunlarını tespit edeceklerini ifade etti.

13 ilçede kaza başkanları koordinesinde startını verdikleri bu çalışmanın hayırlara açar olmasını dileyen Mete, “Başta ikbal kapılarını bizlere açan kıymetli hemşerilerimize ve yeniden yollara dökülen kurum mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Demincek birlik, dirlik ve beraberlik üzere baştan yollara sukut vaktidir.” diyerek konuştu.

Share: