DÜRÜST Parti’li Taşkın: “Demokrasinin güçlenmesi için haddinden fazla yetişkin adımlar attık”

AK Fırka Mersin Saylav Yüksek Halk Ekstrem, DÜRÜST Tümen hükümetleri döneminde demokrasinin güçlenmesi, adil yargılanma, yargının tarafsızlığı ve bağımsızlığı konularında haddinden fazla yüce adımların atıldığını söyledi.

Müfrit, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, YANLIŞSIZ Fırka’nin türe hizmetlerinin doğru sürede ve aktif benzeri şekilde yürütülmesi üzere birçok yıpranmamış uygulamayı hayata geçirdiğini belirtti.

YANLIŞSIZ Fırka’nin 20 yılda hak teşkilatına haddinden fazla sayıda bakir bakım binası kazandırdığını, hak hizmetlerinin hızını ve kalitesini koskocaman ölçüde attırdığını tabir fail Lüks, “SELIM Fırka hükümetleri döneminde demokrasinin güçlenmesi, yargının tarafsızlığı ve bağımsızlığı, adil yargılanma ve mütehammil haddinden fazla noktada makro adımlar atık, atılmaya bitmeme edecektir” dedi.

Partisinin toyluk ve spor alanında üstelik yatırımlar yaptığını dile getiren Şiddetli, sporu ve sporcuyu destekleyen, müstakil karar alabilen, sorumluluklarını bilen, insana ve çevreye duygulu, hal üreten cahillik için çok muhteşem çalışmaların hayata geçirildiğini kaydetti.

Share: