Edirne Valisi Kırbıyık, Bakanlar Aristokrat, Muş, Çekicilik ve Kasapoğlu’nu musahabe etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Çevre, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu görüşme etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, değişik görüşme ve temaslar amacıyla Ankara’ya revan Vali Kırbıyık, geçmiş olarak Ticaret Bakanı Muş ile görüştü.

Görüşmede, gümrük kapılarındaki icraat, Havsa İç Gümrük Projesi ve bakanlığın kentteki farklı yatırımları değerlendirildi.

Ilbay Kırbıyık henüz sonradan Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanı Gurur ile bir araya geldi.

Icra Vekili Çekicilik ile Vali Kırbıyık, Kıyık Caddesi Çıkmaz Sağlıklaştırma çalışmaları, Söğütlük Kavim Bahçesi çalışmaları ve kentte yapımı planlanan sosyal bölük projelerini görüştü.

Toyluk ve Spor Bakanı Kasapoğlu’nu da görüşme eden Kırıbıyk, Edirne’de yapımı bitmeme yatırımlar ve yapımı planlanan spor tesisleriyle ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Programının serencam kısmında İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Aristokrat’yu ülfet fail Ilbay Kırbıyık, Edirne İl Özel İdaresine sağladığı yardım ve desteklerinden dolayı Icra Vekili Soylu’ya teşekkürname etti.

Share: