Eskişehirspor bakir sezonda dahi genç futbolcular ile savaşım edecek

Kulüp kendisine pir aynı düzlem yakaladıklarını ifade fail Eskişehirspor Maharet Direktörü Cüneyt Biçer, “Yıl içerisinde herkesin hedeflediği bire bir yasakçı var, fakat önceliğimiz bu grubu bire bir arada oynatıp yaptıkları işten keyif almalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Yaklaşık tıpkısı ay geçmiş göreve başlayan Eskişehirspor Beceri Direktörü Cüneyt Biçer; futbolcular, maharet kol ve başka kulüp çalışanlarının pir ayrımsız ortam yakaladıklarını anlatım etti. 20 Temmuz tarihinden itibaren süreli yerine gelişme harcama ettiklerini belirten Biçer, ekibin taze olmasına karşın bire bir o kadar görmüş geçirmiş olduğunu dile getirdi. Camianın son 2-3 yıldır donuk benzeri durumda olduğunu aktaran Biçer, sporcular yerine sevinçli tıpkı mızıka ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Yıl içerisinde Eskişehirspor için herkesin hedeflediği aynı yasakçı olduğunu ileten Biçer, “Önceliğimiz bu grubu tıpkısı arada oynayabilmek ve yaptıkları işten sağlık almalarını sağlamak” dedi.

“Zor benzeri tomar fakat bunu kolaylaştırmak bizim elimizde”

Eskişehirspor taraftarının hem tribün kendisine hem de ülkenin önceki mevrut kulüplerinden biri olduğundan bahseden antrenör Cüneyt Biçer, “Beklenti ediyorum ki sırtımıza o gücü alıp yolumuza devam edeceğiz. TFF 3. Takım, genel namına mücadelesi haddinden fazla erdemli benzeri takım namına görülüyor. Deplasman şartları zordur. Fakat bağırsak sahamızda oynayacağımız maçlar itibarı ile üçüncü ligde bir nice takımın göremeyeceği ayrımsız stadyuma ve ambiyansa sahibiz. Bu şartlara kıç uydurarak cereyan etmeliyiz. Pres tıpkı lig fakat bunu kolaylaştırmak bizim elimizde” şeklinde konuştu.

“Yeni tıpkısı kasırga getirecektir”

Türkiye Futbol Federasyonu vasıtasıyla denenecek kullanılmamış play-off sistemi karşı düşünlerini ifade eden Teknik Yönetmen Biçer, bahis ile alakadar olarak sözlerine şöyle bitmeme etti:

“Sistemin ligi heyecanlandıracak bölümleri var gibi görünüyor. Fakat gelişmemiş aksaklıklar da çıkabilir diye düşünüyorum. Bilfarz, benzeri topluluk bitiş maçına ikinci olan topluluk dikme katıldığında diğer gelen takımlar; cezalı olan oyuncusunu oynatabilecek mi oynatamayacak mı vb. onlara benzemek lazım. Bu konuda birkaç ayrım yapılabilir. Belki da olmayacaktır bilmiyorum fakat hepimize bakir benzeri coşku getirecektir.” – ESKİŞEHİR

Share: