Esmer yollarında uzanım

Kişmiri yollarının imal, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde kilolu gidilmesi, trafik bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün kat durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı restorasyon çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle seçme dönme 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, erişim diğer istikametten iki taraflı sağlanıyor.

İzmir- Çeşme Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü yapım çalışmaları cihetiyle İzmir istikametinde sıhhatli şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde muvasala özge şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde hizmet ve tamirat çalışmaları zımnında Ankara istikametinde ulaşım kontrollü bitmeme ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki yapım çalışmaları zımnında ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı yapım çalışmaları cihetiyle 15.15-16.15 saatlerinde erişim kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki imal çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki taraflı sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı seviyeli kenar çalışmaları nedeniyle muvasala kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel istila imal çalışmaları cihetiyle sürücülerin trafik belen ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde köprü bakım ve tamirat çalışmaları yapılacak. Bu nedenle kere trafiğe kapatılarak, sürücüler alternatif güzergah kendisine Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde kıran temizliği ve polat ağ uygulama çalışması dolayısıyla saat 18.00’e kadar yol güdük süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak, ulaşım biricik şeritten kontrollü bitmeme edecek.

Share: