Hacılar Ortaseki bölgesi doğaseverleri bekliyor

Hacılar Belediye Reisi Bilal Özdoğan, huy ile iç içe ortamda fasıla geçirmek, spor fora etmek talip vatandaşları Ortaseki bölgesine çağırma etti.

Başkan Özdoğan, yazılmış açıklamasında, Ortaseki bölgesinin lüzum sonbahar gerekse yaz aylarında ayrı güzelliklere erbap olduğunu belirtti.

Bölgeye vekâlet marifetiyle reviş terasları, yol yolları ve derrace parkurları yapıldığını aktaran Özdoğan, şunları kaydetti:

“Burası insanlarımızın şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe ahit geçirebilecekleri tıpkı mekan. Rastgele zaman farklı damga ve güzelliğiyle kendini ortaya koyan Ortaseki ormanları, Orman Toprak Müdürlüğünün eko turizm projesi kapsamında yapılan manipülasyon ve tanıtım tabelaları, yağmur barınakları, azimet terasları, gidiş yolları sayesinde bölgeye turizm açısından bile ayrı ayrımsız değer kazandırmaktadır. Biz dahi belediye kendisine yaptığımız değişik etkinliklerle bu bölgemizi tanıtmaya çalışıyoruz. Bu bölgeye akıbet zamanlarda domestik ve yabancı turistlerin geldiğini biliyoruz. Saf güzellikler açısından zengin konuma erbap Ortaseki, hele fotoğraf çekimine, huy yürüyüşüne ve kamp kurmaya makul tıpkı alan. Bu eşsiz natürel güzelliğe bilcümle vatandaşlarımızı çağırma ediyorum.”

Share: