Hanende Mustafa Sandal’dan Suriye’de yakılan Türk bayrağına dayalı anif sözler: Uğurlarında verilen yüzlerce martir, harcanan milyarlarca dolar ve final

Suriye’nin kuzeyinde Müstakil Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’dahi esbak akşam ezanı tıpkı kadro, direkte asılı olan Türk bayrağını yaktı. Saldırının görüntülerinin yayılmasıyla tepkiler de yanı sıra geldi. Kudretli hanende Mustafa Sandal de Türk Bayrağı’na yapılan kötü saldırıya ağızsız kalmadı.

“BAYRAĞIMIZA UZANAN HADSİZ YABANCILAR”

Kısa sürede infial yaratıcı görüntüyü Twitter hesabından yayınlayan şarkıcı, “Uğurlarında sunulan yüzlerce martir, harcanan milyarlarca dolar ve final: bayrağımıza uzanan hadsiz başkalari! Şerif bayrağımıza bu niyetlerle dokunanların sonu bilcümle tıpkısı olmuştur. Bilmiyorsanız anlatmayacağız. Yaşayıp göreceksiniz” diye kırıcı püskürdü. Sandal paylaşımına “Ülkemde sığınmacı istemiyorum” etiketini da ekledi.

TÜRK BAYRAĞI YAKILDI

Suriye’nin kuzeyinde kayran düzlük ve Mutlak Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez kentinde Türkiye karşıtı gösteriler yapılmaya başlandı Geri akşam çekildiği tez edilen görüntülerde kızgın tıpkısı grubun Türk bayrağını yaktığı anlar düzlük aldı. Içtimai medyada videonun yayılmasının ardından onlarca kullanıcı yaşananlara tepki gösterdi.

Müstakil Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’bile bire bir grup, direkte asılı olan Türk bayrağını yaktı

Share: