Hükûmet Merkezi EDAŞ, Kırıkkale’de yılın 9 ayında hizmet, onarım ve yatırımlarını sürdürdü

Başşehir EDAŞ, Bartın’bile selis neşelilik dağıtımı kapsamında 2022 yılının önce 9 ayında hizmet, tamirat ve envestisman hizmetlerini sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başşehir EDAŞ, Bartın’de yılın ilk 9 ayında kamera ve hal odaklı yaklaşımı sayesinde şanlı çalışmalara imza attı. Şirket, yakın kış koşullarının kanalizasyon üzerindeki olumsuz etkilerini arz uzuv uğratmak için Bartın’bile bakım verdiği bin 485 dönüştürücü ve 7 bin 331 kilometre uzunluğundaki üste bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha entelektüel tıpkısı Bartın üzere Suret, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 282 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren şirket ekipleri, bölgede 17 pano ile 19 trafo merkezini da doğrudan geçirdi. Antrparantez kentte 515 metrelik hattın bakımı tamamlandı. Hükûmet Merkezi EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini eş, hal ve inovasyon odağında sürdürmeye bitmeme ediyor. Bartın’dahi hizmet verdiği 146 binden çok müşterisine henüz ongun hizmet vermek amacıyla toplam 42 kilometrelik yıpranmamış kablo döşeyen Başşehir EDAŞ ekipleri, 752 bakir tenvirat armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca eskimemiş 77 pano ile 15 dönüştürücü montajı de tamamlandı. bahis konusu bakım, tamirat ve yatırım rakamları ile müşareket 2022 yılının evvel 9 ayında koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirdi.

Kamera odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan müşareket, baskentedas.com.tr, Hükûmet Merkezi 186 Cümbüşlü Uygulaması ve 186 numaralı Azrail Hattı’ndan tam müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya bitmeme ediyor. Enerjisa Tevzi Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile gelişigüzel hayatiyet dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Payitaht EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin Bartın’dahi bakım ve yatırım çalışmaları sürecek. – BARTIN

Share: