Ilir Daja: “Bizim için begayet tıpkısı akşamdı”

– Ilir Daja: “Bizim üzere ötede ayrımsız akşamdı”

Ballkani Beceri Direktörü Ilir Daja:

“İki mızıka birlikte mükemmeldi”

“Maçta çokça erke harcadık”

SİVAS – Ballkani Maharet Direktörü Ilir Daja, Sivasspor maçının arkası sıra, “Zaman bizim üzere ötede aynı akşam oldu. Tam tıpkısı ayak topu oynandı. Bu maçta heyecanımı haddinden fazla tutamadım” dedi.

UEFA Avrupa Konuşma Ligi G Grubu üçüncü maçında deplasmanda Sivasspor’u 4-3 yenmiş eden Ballkani’de Teknik Direktör Ilir Daja, maçın ardından planlı matbuat toplantısında açıklamada bulundu. Daja, “Bugün bizim amacıyla ötede ayrımsız akşam oldu. Tam aynı futbol oynandı. Bu maçta heyecanımı haddinden fazla tutamadım. İki mızıka birlikte haddinden fazla ongun futbol oynadı. Sivasspor ligde mesail yaşıyor ama bu Sivas’ın keder topluluk olması anlamına gelmiyor” dedi.

“Lüks yorgunluktan çevre”

Bir basın mensubunun “Oyunun son dakikalarında oyuncuları sıkça yerde gördük. Bunun sebebi nedir?” şeklindeki sorusuna Daja, “Pik genel namına baktığımızda ruh bilimsel olarak tahakküm durumdaydık. Sivas ise gruplardaki sıralamasından çevre daha ferah durumdaydı. Maçta haddinden fazla erke harcadık. Oyuncularımızın enerjileri eksikti. Ölçüsüz yorgunluktan çevre hakeza benzeri uzanım oluştu. Sivasspor’a teşekkür ediyoruz. Bizi haddinden fazla gür ağırladılar. Kendimizi evimizde gibi hissettik” yanıtını verdi.

Share: