Karabük’te ekol müdürleri ve okul aile birliği temsilcilerine müteveccih toplantı düzenlendi

Karabük’te kullanılmamış eğitim bilimi ve tedris yılı dolayısıyla “1. Kanma Dönemi Ekol Müdürleri Oturmuş ve Ekol Sülale Birliği Temsilcileri Toplantısı” gerçekleştirildi.

Vali Fuat Gürel başkanlığında 100. Yıl Kültür Merkezi’nde planlı toplantıya, Ilbay Yardımcısı Muhittin Gürel, İl Uyanık Komutanı Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Itimat Müdürü Mesabe Yırtar, İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Nevzat Akbaş, İl Sağlık Müdürü Ahmet Soluk, Karabük Belediyesi Polis Müdürü Sedat Köse, inanma ve açıkgöz personeli, ekol müdürleri ile meslek aile birliği temsilcileri katıldı.

Gürel, burada yaptığı konuşmada, ekol müdürlerinin sahada olacağını belirterek, onlara öğrencilere arkadaş yakınlığıyla yaklaşmalarını başvuru etti.

Kitapların bu sene birlikte sıraların üstünde öğrencileri beklediğini rapor fail Gürel, şunları kaydetti:

“Mektepli, derse hiçbir şekilde çökertme telefonuyla girmeyecek. Toplumsal ve kültürel operasyon da çok makro. Karabük yerine eğitimde çok başarılıyız. Elden terbiye öğretimde kudretli değiliz, sair alanlarda dahi başarılıyız. Akademik başarıda mutluluk çapında önceki 10’dayız. Seçme alanda başarılarımızı henüz ileriye dayanmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıl spor dalında 7 arsıulusal başarımız vardı, şu zaman 17’ye bundan sonra. Başarılıyız ve bu başarıyı halk birliğiyle geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı bu tuhaf faaliyetlerin içine çektiğimizde onların dünyaları değişiyor ve dolgunca eş yetiştirmiş oluyoruz.”

Meslek müdürleri ve ekol karı birliği temsilcilerinin gerekseme ve sorunları dile getirdiği toplantıda, hal önerileri üstüne rey alışverişinde bulunuldu.

Share: