Kayseri’den gücük güdük

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Parçalanmamış Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan’ı akseptans etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya bakarak, Doğan ve beraberindeki gök bilimi ile Kayseri Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Osman Akbıyık, Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında misafirlerini değişik akseptans eden Büyükkılıç, sivil cemiyet kuruluşları ile yürüttükleri dayanışmayı, kentin ve ülkenin faydası doğrultusunda sürdürmeye bitmeme edeceklerini belirtti.

TÜMSİAD Umumi Başkanı Doğan ise Büyükkılıç’a misafirperverliğinden ve sivil sosyete kuruluşları ile olan dayanışmasından âlem teşekkürname etti.

Alo 153 İletişim Merkezi 614 bin çağrıya cevap verdi

Büyükşehir Belediyesi Alo 153 İletişim Merkezi, yılın önceki 7 ayında 614 bin 729 çağrıya cevap verdi.

Merkezde 2022’nin ilk 7 ayında 614 bin 729 çağrı cevaplanırken, vatandaşlardan gelen arzu, teklif ve şikayetler üstelik incelenerek sonuçlandırıldı.

Merkez, ulaşımdan spor, firez ve kütüphane hizmetlerine, KAYBİS’ten otoparka, zabıta denetiminden çevre ve veterinerlik hizmetlerine büyüklüğünde dayanabilen çokça konuda vatandaşa usa vurma çözüm sundu.

30 Ağustos Yengi Kupası Alan Topu Turnuvası

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Utku Kupası Tenis Turnuvası’na kayıtlar sürüyor.

22 Ağustos’ta başlayacak ve 30 Ağustos’ta sonradan erecek turnuvanın kayıtları üzere sonuç çağ 19 Ağustos yerine belirlendi.

16 gözyaşı ve vücut vatandaşların ücretsiz katılacağı turnuva kontenjanları 64 eş ve 32 eş ile bağlı tutuldu.

Share: