Kayserispor, Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarına başladı

Spor Kaba But Süper Öbek ekiplerinden Yukatel Kayserispor, ligin üçüncü haftasında 20 Ağustos Cumartesi günü Medipol Başakşehir’e misafir olacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Sarı-al ekibin kulüp tesislerindeki antrenmanı, teknik yönetmen Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleşti.

Atan, burada yaptığı konuşmada, bu haftayı 3 puanla atlatmış olmanın hem rahatlığını, hem birlikte sevincini yaşadıklarını bildirdi.

Bu hafta çok muhteşem benzeri rakibe cebin oynayacaklarını belirten Atan, şöyle konuştu:

“Çokça majör benzeri beceri kadro ve çokça önemli benzeri takım. Ligin böke reşit takımlarından aynı tanesi. İyi hazırlanıyoruz. Haddinden Fazla ciddiye aldığımız ve önem verdiğimiz, gücümüzü esas anlamıyla imtihan edebileceğimiz maçlardan ayrımsız tanesi. Onlar topa topluluk olmayı seviyorlar. Tığ birlikte baziçe oynamaya çalışıyoruz, henüz iyisini yapmak istiyoruz. Bu hafta onları henüz birkaç topa topluluk olmayı zorlayıp, biz birlikte elan çok topa eş olmaya çalışacağız. Baziçe bence bu şekilde gelişecek. yavaş yavaş az oyuncularımız üstelik dönüyor. Thiam zaman biraz ayağını denemeye başlayacak. Kemen Fransa’birlikte ondan ongun tıpkı malumat geldi. Attamah’ın 3-4 haftası henüz var. İnşallah onlar birlikte gelince, parçalanmamış grup olunca elan kıvrak elan gani tıpkı Kayserispor izletebileceğimizi düşünüyoruz.”

“İyi bir birliktelik ve görevdaşlık yakaladık”

Taraftara birlikte seslenen Atan, şöyle devam etti:

“Taraftarın tepkisi ve eleştirisi taraftarın en natürel hakkıdır. Ama bu zaman bunları az buçuk daha çekmek, içimize atmak, acılaşmak ama tepki göstermemek taraftarımızdan yer balaban beklentimiz. Biz çokça çalışıyoruz ve iyi oyunlar oynamaya çalışıyoruz kim oynayacağımızı düşünüyoruz. Ama taraftarımız verdiği destekle bize taraf verecek. Onlardan bu hafta verdikleri desteğin elan fazlasını gelişigüzel karşılaşma içerideki maçlardan bekliyoruz. İyi aynı birliktelik ve görevdaşlık yakaladık. Oyuncular performanslarını fevk çekecek. Biz de teknik kol namına onların performansının yukarı çıkması için mukteza oyunu, ortamı ve zemini hazırlayacağız. İnşallah bu sene, taraftarımızda biraz içine atacak, az buçuk üzülecek amma çok zaman sevinecek.”

Kayserisporlu oyuncu Yüce Kerimi ise süper ligdeki bildirme mehabetli takımlardan birisiyle karşılaşacaklarını, Medipol Başakşehir karşısından ellerinden gelenin yer iyisi yapacaklarını söyledi.Share: