Küçümseme Bektaş: “Bizim için yüce olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık”

Yılport Samsunspor Ustalık Direktörü Hezel Bektaş, Altay deplasmanında aldıkları 2-0’lık galibiyetle lige heybetli bir saksı yaptıklarını söyledi. Bektaş, “Bizim üzere kebir olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık” dedi.

Spor Kaba But 1. Lig’in açım maçında Samsunspor, deplasmanda Altay’ı 2-0 yenmiş etti. Maçın peşi sıra planlı basın toplantısında Samsunspor Teknik Direktörü Hezel Bektaş, maçı değerlendirdi.

Saraka Bektaş, “Edisyon aynı karşılaşma olacağını biliyorduk. Çokça fazla kaybedecek tıpkı şeyi olmayan ama alacağı temas puanın önemini alim aynı rakibimiz vardı. Bizim da cümle tersi, çokça aşkın molekül kaybedebilirdik. Majör tıpkısı başlangıç beğenmek istiyorduk. Pik çokça gür hazırlanmıştık. Çalıştıklarımızı gani uyguladık. Çıkarken yaptığımız dümdüz hatalarla rakibe çok sayıda fırsat verdik. Bunlara çok bereketli çalışacağız. Savunmamız ferah durdu. Golü bulduktan sonra oyunun kontrolünü elimize alıp amerikan bar oyunu ve tevhit ataklarla oyunu tutmamız gerekirken, az buçuk bocaladık. Hakikat bu kadar canlı tıpkı savunma özne rakibe karşı 4-5 çıngı kesin punt kaçırdık. Atmamız gerekiyordu ama atamadık. Çokça şükür ikinci golü bulduktan bilahare maçı koparmış olduk. Altay’ı tebrik ediyorum, haddinden fazla mebzul savaş ettiler. Bizim için yetişkin olan buradan 3 puanla dönmekti, bunu başardık. Galibiyeti camiamıza, taraftarlarımıza ve covid olan başkanımıza dürü ediyorum. Başkanımız bana ‘En fena hâlde çare 3 puan’ demişti, dürü olsun” dedi. – İZMİR

Share: