Kuşadası Belediyesi’nin Zabıta Aracına Yapılan Saldırıya İlişkin Soruşturma Başlatıldı

Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne ilişik aynı anahtar kimliği belirsiz emanet yahut kişilerce bozma edildi. Şeb saatlerinde gerçekleştirildiği anlayış edilen saldırı ile ilgili adına sormaca başlatıldı.

Sabah saatlerinde mesainin başlaması ile birlikte Kuşadası Belediyesi Polis Müdürlüğü çalışanlarının, belediye binasının arkasında otopark halinde kâin hizmet aracının tavanına parke taşı atıldığını, sileceklerinin ve dolay kaportasının fek edildiğini fark etmeleri üstüne, Kuşadası İlçe Inanma Müdürlüğü’ne vukuf verildi. Fenomen yerine gelerek incelemelerde kâin Güven Müdürlüğü yetkilileri eliyle laf ile ait namına sormaca başlatıldı.

Kuşadası Şehremini Ömer Günel, kamu malına kötülük vermenin vandalizm olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“BU ARAÇLAR HALKIN VERGİLERİYLE ALINMAKTADIR”

“Kuşadalılara çalışmak amacıyla muttasıl çalışan Polis Müdürlüğümüzün aracına yönelik yerine gerçekleştirilen bu bed cüretkâr asla akseptans edilemez. Bu vesait halkımızın vergileriyle alınmaktadır ve bu türlü saldırılar bölüt engel vermektedir. Bunun adı vazıh umum düşmanlığıdır. Sorumluların bir dakika geçmiş tayin edilerek lüzumlu cezanın verilmesi üzere konunun takipçisi olacağız.”

Share: