Manisa’da Okul Sporları Gençler Bowling İl Birinciliği tamamlandı

Manisa Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Meslek Sporları Taze Kız ve Koca Bowling İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Manisa Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü yoluyla kombinasyon edilen Ekol Sporları Bowling İl Birinciliği müsabakaları kentteki tıpkısı bowling salonunda gerçekleştirildi. 13 okuldan 78 sporcunun yer aldığı zihayat kız ve erkek bowling iklim birinciliği yarışları büyük heyecana tayf oldu.

Müsabakalar böylelikle, kızlar kategorisinde birinci Hususi Manisa Imtihan Rum Lisesi, ikinci Manisa Ticaret Borsası Rum Lisesi, üçüncü Soma Linyit Küçük Asya Lisesi ve dördüncü Akhisar Hilaliye Kız Rum İmam Dil Cambazı Lisesi oldu.

Erkeklerde ise bir numara Manisa Ticaret Borsası Küçük Asya lisesi, ikinci Soma Mesleksel ve Maharet Rum Lisesi, üçüncü Akhisar Küçük Asya İmam Hatip Lisesi ve dördüncü Özel Manisa Sınav Küçük Asya Lisesi oldu. Dereceye giren sporculara yürek ve madalyaları Meslek Sporları İl Dizgi Komitesi ve beden eğitimi öğretmenleri eliyle verildi. Dereceye giren okullar kadro müsabakalarında Manisa’yı desise edecek. – MANİSA

Share: