Müşterilerin alçak rüyası marketçi, hastaneye yatırıldı

Müşterilerin güç rüyası marketçi, hastaneye yatırıldı

ELAZIĞ Elazığ’da marketine gelen müşterileri bıçaklayan eş, ailesinin isteği konusunda Can Kuşu Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak otama altına makbuz.

Fenomen, merkeze kapalı İzzetpaşa Mahallesi’nde bulunan bire bir markette yaşandı. Edinilen bilgiye göre, market işletmecisi U.M., dükkana ahzüita yapmak amacıyla mevrut vatandaşları bıçakladığı ağızdan ağıza dolaştı. Bıçaklanma olayının sürekli olmasından erinçsiz olan belde esnafı durumu polis güçleri ekiplerine bildirdi. Gücük sürede görüngü adına mevrut Asayiş Idarehane Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Market sahibinin aksata üzere markete mevrut vatandaşları bıçaklama anı ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen U.M. adli arama şartı ile serbest bırakıldığı. Yabansı can ifadesinde, müşterilere namına kalay etmesi nedeni ile saldırdığını savundu.

Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen market işletmecisi U.M.’nin, ailesinin isteği üstüne Can Kuşu Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak otama altına alındığı öğrenildi.Share: