Natürel yollardan önemsizleşmek için aktarlara bağlam gösteriyorlar

Doğal yollardan kurumak için aktarlara bağ gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta doğal yollardan zayıflamayı yeğleme fail vatandaşlar, aktarlarda yer kayran beşi aynı yerde kendisine adlandırılan karışıma bağ gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar doğal yollardan basitleşmek için aktarları tercih ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda vadi düzlük beşi benzeri yerde yerine adlandırılan katıksız karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda düz düz beşi aynı yerde karışımın içerisinde, Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki meydan alıyor. Bu karışım aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Arz çok metabolizmayı çalıştıran ödem atan nebatat var beşi yerde denilen. Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp sürekli içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar çok mutlu. Kesiksiz kullanılır. Ağır Ezgi kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz bile baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa hiç aynı zararı bulunmayan. Bunlar içecek kendisine içiliyor” dedi.Share: