Niksar Belediyesporda kasıt BAL liginde şampiyona

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Bölgesel Müptedi Liginde savaşım eden Niksar Şehremaneti spor‘un hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Bünyesinde futbol, uçan top, tekwando, oryantring ve güreş kabil branşlar barındıran Niksar Belediyespor yararına yardımlaşma ve tesanüt programı düzenlendi.

Ticaret ve Endüstri Odası lokalinde düzenlenen programda mütekellim Niksar Belediye Reisi Özdilek Özcan; Niksar Belediyespor Kulübümüz üzere tertiplediğimiz “Teavün ve Dayanışma programında tek canevi olduk. Kısaca mazisi 100 yıla müstenit Niksar Belediyesporumuzdan bu zamana büyüklüğünde bir nice sportmen yetişmiştir. Bizim çocuklarımız gençlerimiz bize dirilik. Bir şehrin gelişiminde tanıtılmasında spor çokça iri benzeri erkendir. Biz çocuklarımızın mıhlı ortamlarda sosyal ortamlarda yetişmelerini, yara alışkanlıklardan ırak durmalarını istiyoruz bunun ortamında çalışıyoruz. Şu dakika ayak topu takımımız BAL liginde savaş ediyor, bu senede hareketli aynı mızıka kurduk. İnşallah bu yıl BAL liginde böke olacağız” dedi.

Programa Ilçebay İlhami Doğan, İlçe Kurnaz Komutanı Açıkgöz Üsteğmen Gökhan İnce, İlçe Güvenlik Müdürü Ahmet Yılmaz, işadamları ve davetliler katıldı. – TOKAT

Share: