NTSO Başkanı Parmaksız: “Beniz yılın hizmetlerine imzamızı atmak amacıyla adayız”

1 Teşrinievvel tarihinde yapılacak olan Nevşehir Ticaret ve Uran Odası (NTSO) Başkanlığı için NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız 6. yol adaylığını açıkladı.

NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, Nevşehir Tecim ve Endüstri Odası Güruh salonunda haddinden fazla sayıda üyenin katıldığı benzeri toplantı ile adaylığını açıkladı. Parmaksız burada yaptığı konuşmada, “Beniz yılın hizmetlerine imzamızı kovmak üzere adayız” şeklinde konuştu. Parmaksız konuşmasında, “Nevşehir Ticaret ve Endüstri Odası Yönetimi ve bizleri destekleyen üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirilecek, odamız örgen seçimleri için, bilcümle üyelerimize adisyon verecek ve bakir dönüş için başlattığımız amiral projelerimiz amacıyla bindi isteyeceğiz. Göreve evvel geldiğimiz günden bugüne kadar, Nevşehir sevdalısı adına slogandan, sözden mavera, neler yaptığımızı ve yapacağımızı, bire bir matbuat toplantısında etraflı yerine açıklayacağım. 1 ekim’de yapılacak olan Nevşehir Ticaret ve Endüstri Odası seçimlerinde gene adayız” dedi.

Üyelerin gelecekteki 25 yıla müteveccih ticari arsa sorununu çözdüklerini belirten Parmaksız, “benim ve kol arkadaşlarımızın çokça teferruatlı süredir hayallerimizi süsleyici amma bugün daha çok gerçeğe dönüştürüp, uygulamaya geçtiğimiz, amiral projelerimizi ve daha bir çokça projemizi cezbetmek amacıyla bir çağ henüz aday oldum. Bu projeler bizim şehrimizle helalleşmemiz hesabına çokça majör adımlardır. Odamızın 100. kuruluş yıl dönemlerini birlikte içine kayran bu tarihi süreçte şehrimizle tıpkı devir namına helalleşmek ve 100 yılın hizmetlerine imzamızı atmak üzere adayız” şeklinde konuştu. – NEVŞEHİR

Share: