Onur Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda esenlik sorunları cihetiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin sevilen taraftarı Haysiyet Zerey’in ismi Timsah Park Yeri’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un müstehap taraftarı Itibar Zerey ismi imdi Timsah Otopark’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki kafa mimarı olan Onur Zerey’in ismi planlı merasim ile Timsah Park Yeri Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının küşat törenine Başkan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Serbest, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Şanlı Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Başkan Banaz’dan ‘Çocuk Kulübü’ müjdesi

Açılışta mütekellim Başbuğ Ömer Furkan Banaz, “Değerli dostlar, bugün bizler için haddinden fazla kızıl tıpkısı kardeşimizin ismini ölümsüzleştirmek amacıyla buradayız. Sevgili Saygınlık Zerey’i sizlere anlatmama tabiatıyla lazım yok fakat bizler için önemini izah etmek isterim. Canan kardeşimiz bu kocaman arma uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, daha gani daha sunturlu işlemler çıkarabilmek için karış karış bu stadın herhangi bir yerini ölçüp biçmiş, antrparantez sevdasına ailesini üstelik katarak haddinden fazla nazik işler yapmıştır. Bursaspor’umuzun henüz dolgunca konumlarda bulunması için projeler üretmiş hep ile bile bunları paylaşmaya birey atmıştır. Buradan müjdesini de yüklemek isterim kim sunu iri arzusu Çocuk Kulübü ile ait çalışmalarımızın akıbet aşamalarına mevrut bulunmaktayız. Bursaspor ismini; tamam spor halkoyu vasıtasıyla hayranlık ile izlenen koreografileriyle, global ölçekteki fikirleriyle, bildirme önemlisi istekle Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Saygınlık Zerey’i; inşallah burada tekmil taraftarlarımızın göreceği benzeri noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Birlik ve beraberliğimizin sonsuz olmasını muhteşem Allahtan yalvarma ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: