Özhaseki ve Büyükkılıç’tan İncesu çıkarması

Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Memduh Büyükkılıç, SELIM Öğür Umumi Başkan Yardımcısı, Evcil Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte İncesu’üstelik İlçe Yatırımları İstişare Toplantısı düzenledi. Büyükkılıç ve Özhaseki toplantının peşi sıra İncesu esnafını de mülakat ederek, esnafa kalburüstü amal temennisinde bulundu.

Kent merkezi ve rustik ilçeler başta doğmak için, merkeze yeryüzü ırak mahalleler de dahil, şehir genelinde mülki idare hizmetlerinin bildirme çalışkan ve hızlı şekilde yediden yetmişe tekmil Kayserililere ulaşması üzere mücahede gösteren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, her fırsatta düzenlediği kaymakamlık ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Büyükkılıç bu çerçevede, YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başkan Yardımcısı, Domestik Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile gelişigüzel tarihi İncesu Karamustafa Camisi’nde kılınan cuma namazı namazının ardından vatandaşlarla benzeri araya geldi. Büyükkılıç ve Özhaseki, vatandaşlara alaca aş dağıtarak, talep ve önerileri durumunda dinledi.

Komutan Büyükkılıç ve Özhaseki elan sonradan Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla İncesu’bile düzenlenen ve gelecekte planlanan çalışmalarla ilişkin müracaat toplantısı gerçekleştirmek üzere İncesu Belediyesi’ne geçti. İncesu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen müzakere toplantısına Büyükkılıç ve Özhaseki’nin yanında AK Fırka Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ve İncesu Belediyesi müdürleri katıldı.

Toplantıda, Kayseri’nin 16 kaymakamlık belediye reisi ile angajman, muadele ve dayanışmanın en sunturlu örneklerini sergilediklerini vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Eksiksiz kaymakamlık belediye reisi kardeşlerimizi bağrımıza basıyoruz. Bayrı kentimiz Kayseri’yi seçkin yönüyle kalkındırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İncesu ilçemizde da ihtiyaçlar doğrultusunda müstelzim hizmetleri hayata geçiriyoruz. Bizler el ele, ikbal gönüle envestisman ve projelerimizi bir bir hayata geçirirken Özhaseki Bakanımıza bile bizlere verdiği desteklerden ekolojik ortam teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Büyükkılıç, İncesu Belediyesi’nde gerçekleştirilen müşavere toplantısının peşi sıra SELIM Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Özhaseki ile gelişigüzel İncesu ilçesindeki esnafları mülakat etti.

Esnafların ilgisi ile karşılaşan Büyükkılıç ve Özhaseki esnaflarla arkadaşça ederek, onlardan gelen temenni ve önerileri yerinde dinledi. Başbuğ Büyükkılıç, esnaf dostu aynı tatlılıkla ticaretin merkezi Kayseri’nin mecmu esnaflarını kucaklamaya mücahede gösterdiklerini söyledi.

Başkan Büyükkılıç ve DÜRÜST Parti Umumi Başkan Yardımcısı Özhaseki, esnaflara işlerinde aynalı ve artımlı kazançlar diledi. – KAYSERİ

Share: