Sakarya’da Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı sona erdi

Sakarya’üstelik düzenlenen “PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Bezek Bitkileri, Bostan Sanatları ve Ekipmanları Fuarı” sona erdi.

Sapanca ilçesi Kırkpınar mevkisinde hazırlanan 60 bin metrekarelik alanda Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Ticaret ve Endüstri Odası (SATSO) hisse senedi birliğiyle gerçekleştirilen fuarda, yurt içi ve dışından firmalar ürünlerini sergiledi.

Türkiye’de sarih havada yapılan yer balaban fuarlardan biri olma özelliğine ehil organizasyonda kurulan alandaki stantları sınırlı içi ve mikro dışından 35 binin üzerinde gönül konuşma etti.

PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Ziynet Bitkileri, Bostan Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Koordinatörü Remzi Adıyaman, AA muhabirine, fuarın iyicene ve verimli geçtiğini söyledi.

Organizasyonun mikro içi ve güçlükle dışından gelen ziyaretçileri memnun ettiğini dile getiren Adıyaman, şunları kaydetti:

“Güzeşte yıla göre fuar alanımızı biraz büyüttük elbette ki firma sayısı birlikte arttı. 200’ün üzerinde stant açıldı. Yelpazemizi uzun uzadıya bu sene dahi bakım vermeye başladık. 60 bin metrekare alanındaki fuarımızı tahminî 37 bin kişi görüşme etti. Umumi kendisine memnuniyet söz konusu, önümüzdeki sene eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki sene fuarımızı elan da büyütmeyi planlıyoruz.”Share: