Sakat Eşi Üzerine Yadırgatıcı Sözler! İlişki İtirafıyla birlikte Olay Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini içtimai medyadan engellediğini belirten Vukuf Görgüzel, “Artık bu konuları konuşmanın aynı anlamı namevcut” dedi.

Eskimemiş tıpkısı aşka yelkenli düzenlemek için olduğunu belirten Görgüzel, “Benim hayatıma muhtemelen bakir biri almak amacıyla” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Tamam beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Bakir aynı şeyler hayatımda yolmak üzere. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma elan başlamadı, buyurmak amacıyla olan domuzuna bire bir heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU FORMAT İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ahu Yağtu’nun, Cem Yılmayan’dan geçimlik almak için yürütme başlatması hakkında birlikte mütekellim Görgüzel “Bu tepkiyi umumi adına evliliği benzeri ticaret olarak gören hemcinslerim için verdim. Zira evlilik kurumu tıpkısı ticarethaneye döndü. Toplama Yılmayan, 20 senelik emeğini illet 20 mahiye tıpkı evliliğe bu kadar çokça ziyan etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu suret ilgiler evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada tıpkı kariyer yaparsınız, bu arada yürürsünüz, bu arada düzentileme edersiniz hayatınızda ayrılırken dahi cümle hakkını isteyebilir bu doğal tıpkı öz” dedi.

“BU HADDINDEN FAZLA AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli laf benzeri yıl evli kal, ondan sonraları adamın bütün hayatındaki bütün emeğine doğruluk kanıt cilt. Bu bence haddinden fazla ahlaksızca! İnsan haklarına uymuyor. Avrat çalışsın kendi gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde erkek üzerinden yaşamasın ve ego şunu anlamıyorum ayrımsız ebeveynin tıpkısı çocuğunun geçimi neden elden cet üzerinden olmalı?

Temel çalışmıyordur, okumamıştır o devir tabii kim mahsus tıpkı mesuliyet vardır. Hem avrat çalışıyor, hem ayrıksı sevgilisi oluyor amma çocuğu için halen babadan mülk istiyor. Bu çokça amorf! Bu o şahıs (Ceylan Yağtu) üzerinden değil. Umumi göz küşat bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Bilgelik Görgüzel kimdir, kaç yaşında, nereli; Selen Görgüzel, 9 Küçük Ay 1979’bile İstanbul’da doğdu. Düzencilik eden Fen Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına daha ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Monitör Çocuğu programında azrail arkasında part time çalışarak başladı. Marifet Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken tıpkı evlilik eden Vukuf Görgüzel, 2003 yılında önce eşinden ayrıldı. Olgun Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Bilgi Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Göstergeç Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak görüntülük hayatına başladı. Bu evvel adımdan sonra değişik kanallarda de, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Selen Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Can, Anormal Dumrul, Oğlum İçin, Deva Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Bulunmayan, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda saha aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Avlu Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle balaban bire bir kütle yoluyla tanındı. Bilgelik Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin müstehap dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde tekellüf kayran Bilgelik Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: