Saman tozu kavgasında hayatını kaybeden ocak âdem akıbet yolculuğuna uğurlandı

Konya’da, komşular beyninde habbe yanındaki gereksiz alana saman balyası indirilmesi ve türap gelmesi meselesinden çıkan kavgada hayatını kaybeden sülale eş akıbet yolculuğuna uğurlandı.

Olay, evvel saat 09.30 sıralarında format Karatay ilçesi Efrat Mahallesi Ünite Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Nurettin Altunkaya ile evinin canip tarafında mevcut boş alana saman balyası indiren komşusu Ayhan Erdemir ortada evine saman tozu geldiği gerekçesiyle ağız dalaşı daha çok. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üstüne Nurettin Altunkaya evinden getirdiği pompalı rapor edilen av tüfeği ile alın taraftakilere elem etti. Açılan ateşte Ayhan Erdemir (46) ve eşi Mahizer Erdemir (47) görüngü yerinde hayatını kaybederken, F.E, N.E. ve M.G. yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine fenomen adına haddinden fazla sayıda polis güçleri ve afiyet ekibi irsal edildi. Olayın şüphelisi Nurettin Altunkaya, adrese mevrut polislere bile şiddetli açtı. Polis Güçleri ekiplerinin bedel vermesi konusunda Nurettin Altunkaya dertli yerine ele geçirildi.

Hayatını kaybeden ocak kocanın cenazeleri son yolculuğuna uğurlandı

Olay yerinde hayatını kaybeden Ayhan Erdemir ile eşi Mahizer Erdemir’in cansız bedenleri otopsi geçmek için Konya Site Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada işlemlerin tamamlanmasının arkası sıra sülale kocanın cenazeleri yakınlarına teslim edildi. Ayhan Erdemir ile eşi Mahizer Erdemir üzere Saraçoğlu Mezarlığında cenaze namazı kılındı. Erdemir çiftinin cenazesi namazın ardından dualarla defnedildi. – KONYA

Share: