Şanlıurfa 3. bap haberi: Şanlıurfa’birlikte dehşete düşüren görüntü: Evvel bıçakladı sonraları üstelik kolundan tutup yerde sürükledi

Şanlıurfa’bile dehşete düşüren fon: Geçmiş bıçakladı sonraları üstelik kolundan tutup yerde sürükledi

Kadın ve çocukların çabası adamı durduramadı

Yaralıya daha aşkın uymazlık vermemesi üzere dakikalarca açar döktüler

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde alacak verecek meselesi nedeniyle bire bir şahsı bıçakla yaralayan insan, elan sonradan kolundan tutup yerde sürükledi. O anları cep telefonuyla çeken karı ve füru, adamın yerdeki şahsa daha çok kötülük vermemesi amacıyla dakikalarca şalter döktü.

Edinilen bilgiye göre fenomen, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine tutkun Karşıyaka Mahallesinde yaşandı. İddiaya bakarak ilçede tüvana Mehmet Y. ile Dündar K. arasında algı verecek meselesi nedeniyle münazaa başladı. Bindikleri otomobille boş bir alana her an park yeri eden şahıslar beyninde kavga artık. Otomobilin içerisinde yaşanan kavgada Mehmet Y., Dündar K.’yi bıçakladı. Yaralanan şahsiyet otomobilden inerek uzaklaşmaya çalıştı. Arkasından revan Mehmet Y., şahsı yere düşürdü.

Dehşet anları kameraya yansıdı

Kanlar içerisinde artan Dündar K.’nin kolundan markajcı Mehmet Y., yerde sürüklemeye başladı. Olayı görerek cep telefonuna kaydeden eş ve ayrıntılar, Mehmet Y.’nin adama elan aşkın engel vermemesi üzere dakikalarca çevirgeç döktü. Dündar K.’yi bırakan can, otomobile binerek görüngü yerinden uzaklaştı.

Polis ve afiyet ekiplerine bili verildi

Yaralının yanına giden kadın ve füru, daha sonradan polis güçleri ve afiyet ekiplerine haber verdi. Ambulansla Birecik Heybet hastanesine kaldırılan isim durumu ciddi olduğu gerekçesiyle Şanlıurfa merkezdeki Mehmet Akif İnan Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi’ne irsal edildi.

Polis zanlıyı gücük sürede yakaladı

Olay namına giden polis güçleri ekipleri, otomobile binerek uzaklaşan şahsın Mehmet Y. olduğunu belirledi. Gözaltına alınan kişi emniyete götürülürken olayla ilgili başlatılan sormaca devam ediyor.

Share: