SELIM Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt Ekrem Başaran, Bandırma’da

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran’ın katılımlarıyla Bandırma buluşması gerçekleşti.

DOĞRU Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran; Havran, Edremit, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, Bigadiç ve Sındırgı İlçe Teşkilatlarına teşekkürname ziyaretlerinin ardından babasının rahatsızlığı zımnında aleniyet verdiği ziyaretlerine Bandırma İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

DOĞRU Fırka Bandırma İlçe Teşkilatı Santral Hars Merkezi’nde, gerçekleştirdiği sandık görevlileri ile devlet başkanlığı buluşmasında 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri amacıyla start verildi. AK Parti Bandırma Teşkilatı SELIM Fırka İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ziyaretlerden yağlık Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingle ilişkin teşekkürname tablosunu armağan etti.

SELIM Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın kaymakamlık ziyaretlerine; İl Karı Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Cahillik Kolları Başkanı, İl Yönetimi, İlçe Koordinatörleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Toyluk Kolları Başkanları ve Mahalle Başkanları ile Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Doğan “Ak Öğür Belediyeciliği geçmek, Bakım Belediyeciliği Demektir”

Bandırma Doğru Öğür İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Doğan “Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran’ın 2.sandık Başkanları buluşmamızı Bandırma’mıza uygun ayrımsız şekilde parçalanmamış sandık başkanlarımız ve teşkilatımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Murat 2023 sloganımız ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde zaman seçme olsa teşkilatımızın, sandık başkanlarımızın hazır olduğunu tıpkısı kat henüz gururla gördük. Allah’ın izniyle 2023 Seçimlerindeki nazik başarımızın ardından 2024 Seçimlerinde Bandırmamızı Doğru Belediyecilik ile buluşturacak ve hizmetlerimize çokça daha hızlı bire bir şekilde bitmeme edeceğiz. Selim Öğür Belediyeciliği gelmek, Hizmet Belediyeciliği Demektir. Milletimize hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan sevdası ile yanımızda olan umum düzenleme üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

2023 seçimlerine kadar teşkilatlar yerine güç benzeri şekilde çalışmaya devam ettiklerini belirten SELIM Tümen Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, 2023 öncesi organizasyon içi yüz yüze üye çalışmaları, kullanılmamış Uzuv çalışmaları ve kasa bazlı kademe ziyaretleri için değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Başaran konuşmasında “Tığ bu işe ikbal verdik. Allah talih ederse yıpranmamış Türkiye Yüzyılı’da 2023 hedefimize ulaşana büyüklüğünde üstelik devam edeceğiz. İlçe Teşkilatlarımızı münasebet ülfet ediyoruz, açıkçası çok domuzuna tıpkı olay yaşadık. 8 Teşrinievvel Cumartesi günü Balıkesir’birlikte Cumhurbaşkanımızı yüzümüzün akıyla ve hararetli bire bir şekilde ağırladık. Miting hazırlıklarımızı, YANLIŞSIZ Tümen Teşkilatlar adına bildirme ayrıntılı ayrıntısına büyüklüğünde bütün birlikte değerlendirdik ve muvaffakiyetli olduk. Cumhurbaşkanımız tekraren kat Balıkesir Mitinginden duyduğu memnuniyet seçkin platformda dile getirdi. Bu nitelik teşkilatlar olarak bizi olağandan kıvançlı etti. Demin büyük olan özdek şu. 2023 seçimlerine gidiyoruz ve beş altı aynı müddet kaldı. Seçkin çalışmamızın olumlu sonuçlarının olması amacıyla bütün alay malay maksimal seviyede mücahede göstereceğiz. Onun amacıyla üstelik kül teşkilatlar yerine düzenlenen çalışacağız, disiplinli çalışacağız, sonuçları değerlendirip kem kaldığımız kayran varsa orayı tamamlayacağız. Falsolu yaptığımız aynı kayran varsa orayı düzelteceğiz. Bizlerde Bandırma’ya teşekkür geçmek amacıyla geldik. Makro olan, 2023’te seçme geldiğinde, onun akşamı yahut ertesi haset bu mitingin arkası sıra yaşadığımız mutluluğu, rağbet rahatlığını yaşayabilelim. Cumhurbaşkanımız yeniden seçilmiş olsun. DOĞRU Öğür milletvekilleri mecliste ehliyetli sayıya erişmiş olsun. Türkiye’mizin geleceğinde, Türkiye Yüzyılı’nda 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürümesi noktasında gereken yatırımları bile yapabilelim. Elhamdülillah miting bu noktada bizim için hem himmet imkanı, hem bile çalışırken yaptığımız işlerin metin yürümesini kısaltmak açısından çok büyük benzeri yarar oldu. Evire Çevire benzeri iş neticesinde mitingimizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’imize yakışan, şayan ayrımsız şekilde; hem AK Teşkilatlar namına, hem de Balıkesirliler yerine karşıladık, ağırladık ve hasretimizi giderdik. Bunda herkesin karşı teri, emeği var. Ego hepinize içten teşekkürname ediyorum. Bu ziyaretlerimizi da teşekkür ziyareti adı altında yapıyoruz. Ant çabukça akıp geçiyor. 6 mahiye beş on dilimi kaldı. Serencam 2 kocaoğlan seçim sahtı ile geçireceğiz. Yılbaşına büyüklüğünde unsur kazanımları yüz yüze unsur ziyaretleri yapacağız. 31 Fasıla akşamına büyüklüğünde unsur yapma seferberliğinde birazcık gaza basmamız geçişsiz. Yaklaşık 11 Milyon üyemiz var. Ne kadar arttırıp 1 Karı sabahına ulaştırırsak inşallah ondan sonraki süreçte ulaşacağımız sonuçlar elan efdal olacaktır. Bugüne andaç olsun diye niteleyerek teşkilatımıza tıpkısı levha dürü ediyoruz. Bu konuda sizlere, sizler nezdinde bile bütün kuruluş mensuplarımıza, hemşerilerimize çok çok teşekkür ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: