Siirt tutum: Vekil Bitkisel Siirt’te esnafı ülfet etti

Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Siirt kent merkezinde esnafı mülakat ederek vatandaşlarla kardeşçe etti.

Çeşitli görüşme ve temaslarda yatmak amacıyla Siirt’te mevrut Hazne ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, şehir merkezindeki esnafını gezdi. Vatandaşlarla kardeş kardeş eden Vekil Nebati, esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bakan Bitkisel elan sonra Siirt Tecim ve Sanayi Odası Başkanlığını ülfet etti. Ayn girişinde Vekil Bitkisel’yi Tecim ve Endüstri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu ve bölüm üyeleri karşıladı. Vekil Nebati, 6’ıncı kere Siirt Ticaret ve Uran Odası (STS) Başkanlığına seçilen Cüret Kuzu’yu kutlama ederek başarılarının devamını diledi.

Buradaki ziyaretini tümler Icra Vekili Bitkisel Siirt Valiliğini müzakere etti. Vilayet girişinde Icra Vekili Bitkisel’yi vali yardımcıları ve kaymakamlık kaymakamları karşıladı. Nazır Bitkisel il izzetinefis defterini imzaladıktan sonradan makama geçerek Siirt Valisi ve Uray Başbuğ Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’ndan site genelinde hesaplı icraat karşı vukuf aldı.

Icra Vekili Bitkisel’ye ziyaret sırasında Siirt Valisi ve Belediye Komutan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt Dürüst Fırka Milletvekili Osman Ören ve protokol üyeleri eşlik etti. – SİİRT

Share: